2737
2734

نتیجه گرفتید یا فقط تبلیغات هست اینکه میگن لاغرمیکنه

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاغر کردن فقط رژیم درست و درمون

🤷‍♀️😔

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2731

برای لاغری نیست اون رو میپوشی زیر لباس فرم میده 

البته کسانی که در حال افزایش وزن هستن هم میتونن بپوشن تا اندامشون با همون فرم رشد کنه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
من دارم سر جمع ده بارم نزدم الکیه

پس الکی نخرم

2740

کاملا الکیه من خریدم هیچ فایده ای نداشت

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
2706