2733
2739
عنوان

شوهر هیز و خیانت کار

400 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها عضو جدیدم لطفا راهنماییم کنید خسته شدم

یکسال و نیم ک عقدم ۶ماه بعداز عقدم شماره یه دختر توگوشیش دیدم ک فهمیدم با دوستش ک میرفتع بیرون ب دوتا دختر شماره میدن و کلی ام حرف زدم باهم افتاد ب التماس ک عوض میشم خودمو ثابت می‌کنم و ..تاحدودی عوض شد ولی هنوز چشم چرونه نزدیک دوساله سر این قضیه همش دعواس پریشب گفتم شاید من حساس شدم بزار نگا کنه بیرون ک بودیم میزفت پشت من راه میومد ک. همه رو دید بزنه میفهمیدم ک دخترا و زنارو با جزییات نگا میکنه هیچیش نگفتم کنارم ک بود یه ۲۰۶توش سه تا دختر بودن بگیشون نگا کرد ب شوهرم ی لحظه دیدم شوهرم با گوشه چشمش خیره شده تو ۲۰۶اونجا بروش آوردم زد تو صورتم گفت من دیگ باهات بیرون نمیام گفت اول دختره داشت نگا می‌کرد 

میخام جدا بشم ازش بنظر شما زندگی باهمچین آدمی فایده داره؟؟

سن من ۲۲اون ۲۹از نظره قیافه ای ازش سرم و خوشگل ترم قدم ۱۷۳ هیکلمم اوکیه تو رابطه ام هیچی کم نمیزارم ولی نمی‌دونم چشه حس می‌کنم ذات نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یا اعتماد بنفس ببر بالا یا تمومش کن...انقد گفتی نگاه نکن ک فک کرده چه خبره حالا خودش چیه...شده یبار ادن نگران نگاه کردن مردا ب تو باشه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

اگ‌میتونی تا اخر عمر تحمل کنی و دم نزنی و حتی پیش بچه هات ب روت نیاری ادامه بده 

این مردا درست بشو نیستن

اگ من بودم صد در صد جدا میشدم 

بخاطر ی دختر دیگه زد تو صورتت اول رابطتون

خودت نظرت چیه؟

الله اکبر با این سن کم و خوشگلی که داری میخوای عمرتو دای کی هدر بدی زندگی یکی دو روز نیست فردا پیرت میکنه اعتماد به نفستو ازت میگیره و جز افسردگی چیزی عایدت نمیشه خودتو نجات بده و با مردی ازدواج کن که انسان باشه معنی تعهد و تاهل و بفهمه

2706