2733
2734

شما هم همینطور؟ 

در ضمن وقتی شکر و شیرینی نمیخورم پوست و موهامم چرب نمیشه

در ضمن pco دارم🫠

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم. قند و شکر سفید توشون نمیدونم چی دارن، وقتی حدف میکنم کاملااا بدون دردم

فکر کنم التهاب زا هست

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
2740
من‌از اول زندگی پریودهام بدون‌ درد بودن  قند و شکر نمیخوری به جا خرما و عسل میخوری دیگه‌درسته؟

بله

من خیلی وقته حذف کردم ولی بازم مث ادم پریود نمیشم تو زندگی دو تا  درد بی درمون هست یکی تنبلی ت ...

خب فقط شکر نیست باید روغن صنعتی هم حذف کنی ورزش کنی کربوهیدرات هم کم کنی مصرف فیبر ببری بالا

منم درد پریود ندارم ولی جدیدا قبلش از نظر روحی داغون میشم و بعضی ماهها میگرن هم میشم اولینبار پارسال میگرن رو تجربه کردم خیلی بده 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
منم درد پریود ندارم ولی جدیدا قبلش از نظر روحی داغون میشم و بعضی ماهها میگرن هم میشم اولینبار پارسال ...

دقیقا قطع مصرف شکر رو میگرن و حال روحی بد هم خیلی مؤثره 

دقیقا قطع مصرف شکر رو میگرن و حال روحی بد هم خیلی مؤثره 

پس بخاطر همین بود که اسفند خیلی راحت بود برام ولی فروردین که عید بود کلی شیرینی خورده بودم داغون شدم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706