2733
2734
عنوان

میشه لحظه بیاین..مشکلم با جاریمه!

387 بازدید | 37 پست

جاریم عروس بزرگه هست من عروس کوچکه،اختلاف سنی زیادی نداریم باهم.از همون اول باهام را نیومد

یه مدت دور همسرم میپلکید دید همسرم محلش نمیزاره دس برداشت

بفهمه من با مادرشوهرم یا پدر شوهرم اختلاف داریم و من نمیرم خونشون هرروز میاد خونشون شام و نهار دعوتشون میکنه دیگه سنگ تموم میزاره همین که ما اشتب کنیم جم میکنه میره پیداش نمیشه

شاید باورتون نشه یه بار من با پدر شوهرم و مادرشوهرم بحثمون شده بود ایشون برا خودشیرینی روز ولنتاین بجااینکه باهمسرش بره بیرون اومده بود خونه مادرشوهربس نشسته بود و جالب اینجاس براشون کادو ولنتاین خریده بود😲🙄😁

حالا اینا به کنار...مشکل یه چیز دیگه هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما مثلا با عمه همسرم صمیمی هستیم رفت و امد داریم خیلی بیرون میریم خوش میگذرونیم خودشون زنگ میزنن دعوت میکنن دلشون میخاد باما رفت و امد داشته باشن 

همین که خانوم پیداش میشه طرف مارو طوری میزاره کنار سال تا سال پیداش نمیشه ماهم بریم طوری سرد رفتار میکنن خودمون جم کنیم بریم بااینکه تو طایفه من معروفم به مهربونی خانوم بودن و تعریف از خودم نیس چون من چندبارتو رو خودم یا شنیدم پشت سرم تعریفمو کردن ولی جاریم معروفه به سلیطه بازی و دو بهم زنی و..

حالا سوالم اینه نمیدونم پشت سرم چی میگه چکار میکنه همه فاصله میگیرن ازمون

چجوری بفهمم چکار میکنه پشت سرم!تو ظاهر خیلی خوبه!

2738
ما مثلا با عمه همسرم صمیمی هستیم رفت و امد داریم خیلی بیرون میریم خوش میگذرونیم خودشون زنگ میزنن دعو ...

ببخشید چجوری شما به این خصلت معروف هستید و ایشون به اون خصائل ، بعد بقیه حرف ایشون قبول میکنند و رفت و آمدشان با شما کم میکنن

جاری بزرگه ی منم همینجوریه البته بیشتر با جاری کوچیکم لج و لج بازی دارن 

من وسطی هستم با کسی کاری ندارم ولی اون دوتا دائم باهم سر جنگ دارن بزرگه دائم قهره ولی تا ببینه کوچیکه یه بار قهر کرده بزرگه میاد آشتی میکنه کل خونه ی مادر شوهرمو تمیز میکنه خودشیرینی می کنه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706