2737
2734

شاید این دنیانزاره ببینمت توبهشتوبگوچجوری تونستی بکشی قلبموراحت حالا که منونمیخوای میرموبمونه واست .دم غروب میشه دل من تنگ میشه دل توسنگ میشه واسه تومیمیرم کجایی ببینی حالمو حال من بدمیشه عکساتومیبینم دست من سرمیشه کجایی ببینی حالموغروباکه میشه یادت تومیفتم نمیدونم بایادت چراازپانمیفتم  حالا برگشتی الکی میگی خودم ولش کردم الان دیگه خیلی دیره  عشقت خیلی پیره دیگه جونی نمونده دستاتوبگیره 

‌بغلم کن که هوا سوز فراوان داردبدن یخ زده ام حال پریشان دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه فکرمیکردم باگذرزمان خوب میشم نگوکه گذرزمان هیچیوخوب نمیکنه یاشایدم تلخیه روزای من خیلی زیاده که هروز بدترمیشه بعضی زخما خوب نمیشه تا موقع مرگ باهاته 

2731
هرادمی روزای بارونی داره الان روزای منه که بارونیه بغض این روزاعجیب گلومومیسوزونه 

چقدر بی وفاشدی ابجی اصلا حالمونمیپرسی .عزیزم بزارش به پای تجربه نگوکه هنوزم دوسش داری الان وقتی نیست بافکرکردن به گذشته حالتوخراب کنی الان وقت اینه جبران کنی  یادت رفته قصدش؟هروقت دلتنگش شدی به حرفاش فکرکن  به خواستش  اینجوری ازش متنفرمیشی وخاطراتش هم کمتراذیتت میکنه

چقدر بی وفاشدی ابجی اصلا حالمونمیپرسی .عزیزم بزارش به پای تجربه نگوکه هنوزم دوسش داری الان وقتی نیست ...

خوبی عزیزدلم من خیلی کسلم شرمنده  نمیخواستم توروهم ناراحت کنم چشمام پرمیشه ولی اشکام نمیادپایین هی پروخالی میشه خیلی بغضم زیاده داره خفم میکنه  شماخوبید باخانواده همسرت اشتی کردین؟

خوبی عزیزدلم من خیلی کسلم شرمنده  نمیخواستم توروهم ناراحت کنم چشمام پرمیشه ولی اشکام نمیادپایین ...

بگردمت قشنگم من همیشه هستم  منوخواهرکوچیکت بدون یه دوش بگیربااب ولرم به هیچی هم فکرنکن دورت بگردم بغض نکن 🥺منم گریم میگیره انقدر هم مهراب گوش نکن .اره اشتی کردیم 

2738
بگردمت قشنگم من همیشه هستم  منوخواهرکوچیکت بدون یه دوش بگیربااب ولرم به هیچی هم فکرنکن دورت بگر ...

خداروشکراشتی کردین عزیزدلم