2733
2734

نامزد سابقم پزشکی میخوند پسر داییم میشد ولی بهم خیانت کرد و خیلی ادم بی شخصیتی بود هر حرفی از دهنش در میومد بهم میزد.. جدا شدم ازش ولی عقد نبودیم... حالا من دوباره در شرف نامزدی با یه فرد دیگم که تک پسره بسیار ادم باشخصیتیه و کارمند سازمان آب تو یکی از شهرای بزرگ کشوره.. حالا زن داییم اومده بهم ریکوئست داده منم قبول کردم 

برای فضولی اومده

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

وقتی داری یه زندگی جدید با یه آدم جدید شروع میکنی درست نیست هی برگردی به گذشته و آدمای گذشته از نظر من نباید قبول میکردی ریکوئست زنداییت رو 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

یا برا فضولی یا بلد نبوده احتمالا دستش خورده یا هرچی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

خواسته آمار پسره رو دربیاره الانم داره دونه به دونه فالواینگاتو نگاه میکنه من باشم طریع ریموو میکنم چه ساده ای تو 

شایدم دنبال مامان نامزدت میگرده برای چییییز

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706