2737
2734
عنوان

بار اول منو دید میخاست بغلم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی شیرین عقل باشه بنظرت می‌تونه رفتارشو درست کنه😑

اره 

میتونه بهتر بشه

من پسر خاله ام یکم اوسکول میزد

زن گرفت بهتر شد😐

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2731
شیرین عقله باور کن وگرنه با این سن باید با شخصیت‌باشه یکی از اشناهای ما ابنجوریه بش میگن اسکول

جدی😂😂😂وای خدا خوب شد به کسی نگفتم وگرنه آبروم میرفت

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2740
عکسشو میزاری ؟ خیلی دوست دارم بدونم چه شکلیه😂

نههههه اینجا همشهریامون زیاده😂 ابروهایش شیطونیه چشم  ابرو مشکی ریش نداره موهاشم صاف قیافشم خندونه قدشم بلند

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
اره  میتونه بهتر بشه من پسر خاله ام یکم اوسکول میزد زن گرفت بهتر شد😐

😂😂😂یکم؟

ولی خب این اصلا بجوریه حس میکنم بهش زن نمیدن

نه عزیزم شیرین عقل نیست اتفاقا خیلیم باهوشه خودشونو میزنن به شیرین عقلی ترفندشونه 😜😂

جدی😂پس چرا با این سنش می‌ره با بچه کوچیکا فوتبال بازی می‌کنه از دیوار می‌ره بالا یا خیلی با ناز و اکراه حرف میزنه یجوری می‌خنده اعوذ بالله آدم ت.حریک میشه😑

شما دهه هشتاد های نمیدونم چرا خجالت نمیکشید خب با هم سن خودتون باشید طرف خرس گنده بره با دهه خودش

بر مستی من حد سزاوار زدن با شک و یقین تهمت بسیار زدند حلاج شدم به کفرم سوگند دل تنگ تو بودم که مرا دار زدند 
2706