2733
2734
عنوان

بار اول منو دید میخاست بغلم کنه

1271 بازدید | 53 پست

بچه ها مسخره نکنید پسره چون قیافش خوبه و جذب چهرش شدم😭حس میکنم شیرین عقله همیشه هم میناله از سینگلی ولی حس میکنم بخاطر رفتارش کسی بهش پا نمیده بعد یه ماه امروز دایرکت داد گفت اگه فلان جا هم اومدی خبر بده بیام ببینمت 😢 چند وقت پیش منو و دوستم رفته بودیم پاساژ  از دور منو دید داد زد زیبااااا (اسمم)بدو بدو کرد خواست بپره بغلم کنه فرار کردیم😢

کراشمه پسره آرایشگره 

بعد۱۰سالم ازم بزرگتره ۳۳ چهرش خوبه ولی فک کنم کسی بهش پا نمی‌ده اوسک.وله نمی‌دونم شایدم دختر زیاد باشه بعد مشکل اینجاست استوریاش یکمی منحرفه مثلا داشت غذا درست میکرد می‌گفت سیب زمینیا رو میکنیم توش بعد میخاست بگه روغن گفت آبش میریزیم روش که پف کنه بعد گفت ببخشید روغن می‌خندید یا جوکای خیلی زشت میگه تو اینستا همو فالو داریم که همیشه دایرکت میده و میگه چخبر عزیزم کجایی عزیزم دلم برات تنگ میشه عزیزم🤢 خودم۲۲سالمه معلم غیر انتفاعیم الان جدیدا داره خودشو میگیره  می‌گفت چرا اون روز ازم فرار کردی

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
ببخشید اسی تاپیک اون داستان پیرمرد ۷۰ساله با اون دختر بچه رو کی داره بفرسته 

نمیدونم نشنیدم ماجراش چیه

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون بهترین کار رو کردی فرار کردی

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2740

شک نکن که شیرین عقله

بهش بگو رفتارش رو درست کنه 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

خودت داری میگی شیرین عقله بعد کراشن زدی روش ؟ 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

راستی مامان بابات خیلی از ژن شون مطمئن بودن اسمتو گذاشتن زیباها😁😄

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706