2733
2734
عنوان

یک دنیا دلتنگیِ من

| مشاهده متن کامل بحث + 17061 بازدید | 1552 پست

اتحاد_ما__رمزظهور#

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
عاقبتت بخیر🌹❤️ ان شاالله حاجت روا بشی💕 التماس دعا الّلهُمَّ صَلِّ عَلَے مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّ ...

ممنون دوست مهربونم بابت دعای خیرت❤️🙏

ان شالله‌ در پناه آقا امام زمان عج باشید 

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان امام زمانی گلم💞🤗

ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونتون😍🤲

روزانه 5 دقیقه وقت بزاریم با امام زمانمون حرف بزنیم😍

به نیت حاجت روایی و عاقبت بخیری شما هدیه به بابای مهربونمون :

تعز مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ. 26آل عمران

و هر که را خواهی عزت می بخشی و هر که را خواهی خوار و بی مقدار می کنی،تمام خوبی ها به دست توست، یقیناً تو بر هر کاری توانایی

خدا ميگه عزت و ذلت دست منه

پس از چیزی نترس رفیق و به خودش توکل کن🙂🌱

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین ❣️

@beautifulzeyni    

@janane    

@روح_آنابل2    

@خانم_معلم1403    

@hajii3    

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2731

یا صاحب الزمان ادرکنی.بچه ها، دوستان خوبم توروخدا.شمارو به آبروی امام زمان قسم برام دعا کنید که خوب بشم.انشالله خدا همه مریضا رو شفا بده.دیگه خسته شدم از ترس و استرس این مریضی لعنتی.توروخدا دعام کنید و اگه دوست داشتین یه حمد برام بخونید  و لایکم کنید،شمارو به امام زمان قسم میدم😭😭😭😭

سلام  دوستان امام زمانی گلم 💞🤗 ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونتون😍🤲 روزان ...

چقدر این آیه به حال روز من میخوره 🥲😍حالم خوب شد با این آیه ...ممنونم ❤️ اگه میشه برای من دعا کنین کنکور فرهنگیان قبول بشم 🥲😍

ویژگی‌ ها وخصوصیات امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)🌺

🌱 قسمت ۲۷

۲۶۱-او کسی است که با ظهورش همه اسیران در عالم را آزاد می‌کند‌💚

۲۶۲-او کسی است که با ظهورش همه امور فاسد از امور مسلمین را اصلاح می‌کند🌱

۲۶۳-او کسی است که با ظهورش همه بیماران در عالم شفا پیدا می‌کنند💚

۲۶۴-او کسی است که با ظهورش حال بد همه منتظرانش به حال نیک تبدیل می‌شود🌱

۲۶۵-او محوکننده آثار انحراف و هواهای نفسانی است💚

۲۶۶-او قطع‌کننده دام‌های دروغ و بهتان است🌱

۲۶۷-او نابودکننده سرکشان و سرپیچی‌کنندگان است💚

۲۶۸-او ریشه‌کن‌کننده اهل لجاجت و گمراهی و بی‌دینی است🌱

۲۶۹-او عزّت‌بخش دوستان و خوارکننده دشمنان است💚

۲۷۰-او گردآورنده قدرت و اقتدار بر پایه تقوا است🌱

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼
2740

آیات مهدوی🌺

جزء ۱۱، سوره یونس، آیه ۳۵

💠...أَفَمَنْ يَهْدِي إِلَى الْحَقِّ أَحَقُّ أَنْ يُتَّبَعَ أَمَّنْ لَا يَهِدِّي إِلَّا أَنْ يُهْدَى فَمَا لَكُمْ كَيْفَ تَحْكُمُونَ

🌱...آيا كسی كه هدايت به حق می‌كند براي پيروی شايسته‌تر است، يا آن كس كه خود هدايت نمی‌شود مگر هدايتش كنند، شما را چه مي‏شود؟ چگونه داوری می‌كنيد؟

✨ از عبدالرّحمن مَسلَمه جَریری نقل است: 

به امام صادق علیه‌السّلام عرض کردم: 

«مردم ما را سرزنش و توبیخ می‌کنند [چراکه] ما می‌گوییم آن دو بانگ زده خواهد شد. 

(اشاره به دو صیحه‌ای است که قبل از ظهور حضرت حجّت (عج) برآورده می‌شود که یکی از آن دو برحق است و یاران را دعوت می‌کند). 

آنها می‌گویند: 

«اگر این دو بانگ برآورده شود، حق و باطل آنها از کجا فهمیده می‌شود؟»»

امام علیه‌السّلام فرمودند: 

«شما چه پاسخی به آنان می‌دهید؟» 

گفتم: «پاسخی به آنان نمی‌دهیم.»

امام علیه‌السّلام فرمودند: 

«به آنان بگویید: هرکس که پیش از وقوع این بانگ، به وقوع آن ایمان داشته باشد، حقّ را تشخیص می‌دهد. خداوند متعال نیز می‌فرماید: أَفَمَن یَهْدِی إِلَی الحَقِّ أَحَقُّ أَن یُتَّبَعَ أَمَّن لاَّ یَهِدِّیَ إِلاَّ أَن یُهْدَی فَمَا لَکُمْ کَیْفَ تَحْکُمُونَ.»

✨ از میمون‌البان نقل است که امام صادق علیه‌السّلام فرمودند: «امر ما (امام زمان (عج) و شناخت او برای مردم) مانند این خورشید آشکار و واضح شده است [در آن هنگام] ندا دهنده‌ای از آسمان بانگ برمی‌آورد که «فقط فلانی پسر فلانی، امام است» 

و نام او را می‌برد و شیطان- که خداوند او را لعنت کند [برای انحراف مردم]- از زمین بانگ برمی‌آورد [که شخص دیگری امام است].»

✨ زراره از امام صادق علیه‌السّلام نقل کرده که فرمودند: 

« [در هنگام ظهور] منادی‌ای نام قائم (عج) را با صدای بلند اعلام می‌کند» 

گفتم: «آیا خواص، مخاطب اویند یا همگان؟» 

فرمودند: «فراخوانی است عمومی که هر ملّتی با زبان خودش، آن را می‌شنود.» 

گفتم: «اگر به صراحت نام او بر زبان آورده می‌شود، پس چگونه است که با قائم (عج) مخالفت می‌کنند؟» 

فرمودند: «شیطان نمی‌گذارد؛ او نیز بانگ برمی‌آورد و مردم را به شک و تردید می‌اندازد.»

✨ امام صادق علیه‌السّلام [در بیان وقایعی در آستانه‌ی ظهور #امام_زمان] می‌فرمایند: 

صدای جبرئیل از آسمان و صدای شیطان از زمین خواهد آمد، ولی شما صدای اوّل را تبعیّت کنید.

📚 البرهان فی تفسیر القرآن، ذیل تفسیر آیه ۳۵ سوره یونس

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼
سلام  دوستان امام زمانی گلم 💞🤗 ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونتون😍🤲 روزان ...

ســلام عزیزم

ممنونم ازت انشااله حاجت روا

اتحاد# ما ــ رمز ظهور

کرمان🖤باز هم عزادار این خانه ایم💔 آه از غمی که تازه شود با غمی دگر
سلام گل بهاری  اگه میشه منو خیلی دعا کنین به خاطر بیماریم دردای شدیدی رو تحمل میکنم دعا کنین ح ...

سلام خواهر 

یک نسخه درمانی قرآنی موثر هست در این رابطه ،لطفا در خواست بدید تا براتون بفرستم ..

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

ممنونم دوست عزیز💗

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

اللهم عجل لولیک الفرج 🥀

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜
یا صاحب الزمان ادرکنی.بچه ها، دوستان خوبم توروخدا.شمارو به آبروی امام زمان قسم برام دعا کنید که خوب ...

عزیرم برات حمد خوندم انشاالله شفا عاجل ب حق امام زمان 

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜
2706