2733
2739
عنوان

یک دنیا دلتنگیِ من

| مشاهده متن کامل بحث + 17052 بازدید | 1552 پست

الهم-عجل-الولیک-الفرج#  

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چقدر دلم برات تنگ شده بود خیلی خوشحالم که دعوتم کردی ممنونم ازت اتحاد_ما__رمزظهور#  

سلام مهربونم خوبی؟ 😍 وای چقدر ذوق میکنم وقتی کامنت های دوستای قدیمی رو میبینم 

منم همچنین عزیزدلم 😘♥️

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

✨بسم رب المـهـدی ✨

سلام دوستان امام زمانی گلم💞🤗

ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونتون😍🤲

روزانه 5 دقیقه وقت بزاریم با امام زمانمون حرف بزنیم😍

به نیت حاجت روایی و عاقبت بخیری شما هدیه به بابای مهربونمون :

تعز مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ. 26آل عمران

و هر که را خواهی عزت می بخشی و هر که را خواهی خوار و بی مقدار می کنی،تمام خوبی ها به دست توست، یقیناً تو بر هر کاری توانایی

خدا ميگه عزت و ذلت دست منه

پس از چیزی نترس رفیق و به خودش توکل کن🙂🌱

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین ❣️

@baran_1401  

@first___lady  

@n_m_n  

@hasssti  

@solaleh312    

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731
✨بسم رب المـهـدی ✨ سلام  دوستان امام زمانی گلم 💞🤗 ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مه ...

عشقم خصوصیت رو نگا کن

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

🌱 دعا براي ظهور بعد از نماز صبح و ظهر در هر روز

🦋 امام صادق عليه السلام مي‏فرمايند : هر کس بعد از نماز صبح و ظهر ، در روز جمعه و ديگر روزها بگويد :

«أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ»

نمي‏ميرد تا اين که حضرت قائم مهدي(صلوات اللَّه عليه) را درک کند.

📚 مصباح المتهجّد ص ۳۶۸

بحار الأنوار ج ۸۶ ص ۷۷ و بحارالانوار ج ۸۹ ص ۳۶۳

🌼 تذکر:

1⃣ در کتاب الصحيفة الصادقيّة ص ۱۶۹ نقل شده است که اين صلوات را صد مرتبه بگويد.

2⃣ با توجه به اینکه در متن حدیث به روز جمعه اشاره شده است به نظر می رسد این دعا در روز جمعه بعد از نماز صبح و ظهر اهمیت بیشتری دارد.

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼
سلام مهربونم خوبی؟ 😍 وای چقدر ذوق میکنم وقتی کامنت های دوستای قدیمی رو میبینم  منم همچنین عزی ...

قربونت عزیزم من بیشتر به یاد روزهایی میوفتم که همسرم مریض بود و تو چله دعای فرج میذاشتی و من از همون شب ها و روز ها تا الآن هر شب دعای فرج رو میخونم 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
2738
قربونت عزیزم من بیشتر به یاد روزهایی میوفتم که همسرم مریض بود و تو چله دعای فرج میذاشتی و من از همون ...

ای جانم🥺

الهی همیشه سایشون  سلامت بالاسرتون باشه

ای جانم🥺  الهی همیشه سایشون  سلامت بالاسرتون باشه

ممنون عزیزم یادت باشه من خیلی چیزا رو از تو دارم که منو به این راه کشوندی ❤️

✨بسم رب المـهـدی ✨

تعز مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ. 26آل عمران

و هر که را خواهی عزت می بخشی و هر که را خواهی خوار و بی مقدار می کنی،تمام خوبی ها به دست توست، یقیناً تو بر هر کاری توانایی

@mamane2gh  

@negariiiin  

@sara0717  

@00zohrejo0o0o0n00  

@mishila    

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

اتحاد_ما__رمزظهور#   ان.شاء.الله#  

ممنون عزیزم یادت باشه من خیلی چیزا رو از تو دارم که منو به این راه کشوندی ❤️

فدات شم شما محبت دارین به من  هر چی که هس  قطعا از لطف خداس و پاکی خودتون 😘😘

✨بسم رب المـهـدی ✨

@zinbbano  

@amin_maman  

@eliboxor  

@daltangh  

@melina_khanum    

2706