2733
2739
عنوان

ماشین لباس شوییم ترکید فک کنم

385 بازدید | 37 پست

بچه ها ماشین لباسشوییم ال جی هست بعد الان اب ازش اومد بیرون 

به نظرتون ی بار پر و خالی میشه ماشین لباس شویی یا برای شست و شو چندین بار پر و خالی میشه از اب؟ کسی میدونه؟ اخه وسواس دارم دلم نمیخواد فرشم نجس باشه 

لباس جیشی پسرم رو انداخته بودم ماشین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وسواس داشتی لباس جیشی تو ماشین نمینداختی عزیز جان

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740
عزیز جان چقد زبونت تلخه مث نیش مار 

مگه چیزی گفتم اول خوب بخون بعد در وا موند رو باز کن 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706