2737
2734

اره خوبه 

شکت هم اگه داری خوبه

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای مراسم چهلم میخوام فقط اینو دارم که مشکیه😬

عوو پس خوبه بنظرم همونو بپوش

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
سوییت مناسب این فصل هست؟؟ مانتوی مشکی هم دارم ولی خیلی تکراری شدن

عزیزم اینجوری ک تو میگی بارونیه اره مناسبه ولی من مشهدم و ب شدت گرمه 

ببین بنظر من هیچوقت لباسای ما ب چشم بقیه تکراری نیستن چون هیچکس انقد دقت نمیکنه ببینه ما چی پوشیدیم واس همین من هروقت هرچی بخوامو میپوشم و همیشه هم همه بهم میگن چقد خوش تیپی 

اگه فک میکنی مانتوت تکراریع مثلا با ب شال و شلوار و کفش متفاوت بپوش ک جذاب تر بنظر برسه

2740