2733
2739

اگه پیرسینگ بینی کنم و یه حلقه برام بندازه داخل بینی، میتونم تا چند وقت نگهش دارم؟ آیا اجباریه که هرچندمدت عوضش کنم؟ یا میشه مثلا تا یکسال هم نگه دارمش درش نیارم

من سوالی که برام پیش اومده اینه که این دو سه سال دیگه از مد میوفته با اون سوراخ چیکار میکنن بعد؟ 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من گوشم ۵ تا سوراخه

بینیمم هست

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738
واقعاااااااااااااا من دردم اومد😵

نه درد ندارع 

اتفاقا خیلی خوشگله هرمی میبینه خوشش میاد

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
کیپ میشه .. مثل جای زخم که خوب میشه راهش کاملا بسته میشه 

بینی غضروفه پوست نیست کیپ بشه که

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
من سوالی که برام پیش اومده اینه که این دو سه سال دیگه از مد میوفته با اون سوراخ چیکار میکنن بعد؟&nbs ...

پوست ترمیم میکنه 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
من ندوس من ترس😶

این سه تاشه دوتا دیگه هم پایینشه