2752
2734
عنوان

کسایی که این ماه قصد اقدام دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 27 پست
تو ۱۵دورت دوتا خط همرنگ همین انگار تا۲۴ساعت بعدش تخمک گذاری تون اتفاق میفته

اره برای پسر اقدام ها میدونی چطور هست؟

برام یه صلوات میفرستی😍💓خدایا کمکم کن تا به چیزی که تو دلمه برسم
اره برای پسر اقدام ها میدونی چطور هست؟

میگن دقیق روز تخمک گذاری باید اقدام کنی اگه زودتر اقدام کنی به احتمال زیاد دختر میشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن دقیق روز تخمک گذاری باید اقدام کنی اگه زودتر اقدام کنی به احتمال زیاد دختر میشه

شما اقدام کردین برای پسر؟میگن روز که کیتت پر رنگ میشه باید هر روزش اقدام داشته باشی

شما اقدام کردین برای پسر؟میگن روز که کیتت پر رنگ میشه باید هر روزش اقدام داشته باشی

نه من چون مشکل ناباروری داشتم جنسیت برام فرقی نمیکرد

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2731
اها برای من چون داره نزدیک میشه یکیش کم رنگ یکیش پررنگ به نظرم هنوز تخمک گذاری نیست

اگه برای پسرزایی توی اقدامی ۳روز ینی قبل و روز تخمک گذاری و بعدش فلوکونازول بخور قلیایی میشی

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
اگه برای پسرزایی توی اقدامی ۳روز ینی قبل و روز تخمک گذاری و بعدش فلوکونازول بخور قلیایی میشی

شما برای نی نی انجام دادید؟ اقدام چطور باشه خوبه مثلا از ۱۴ تا ۱۶ یا۱۷ بازه تخمک گذاری باشه هر ذوز خوبه یا یه روز در میون

شما برای نی نی انجام دادید؟ اقدام چطور باشه خوبه مثلا از ۱۴ تا ۱۶ یا۱۷ بازه تخمک گذاری باشه هر ذوز خ ...

سلام عزیزم من نه فعلا میخام انشالله اخر تابستون اقدام کنم 

ببین روز تخمک گذاریت باید بخوری یه روز قبل و یه روز بعدش

همین

عرق کاسنی خیلی جوابه

یه خانومی تو اینیتا به پودری داره میگ صد درصد جواب میده من دو دلم نمیدونم بگیرم با نه چون بکم گرونه ۲۵۰۰

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸