2737
2739
عنوان

تو خونه ی یه همسایه مسن مون یک عالمه کلاغ جمع شدن😮

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب رابطه بگیر با خانواده ات بالاخره نمیشه تا آخر تنها باشی 

بدم میاد ازشون فقط با یکی از خواهرام بعضی موقع ها تماس دارم همونا باعث شدن من بزنم بیرون آواره خونه های مردم بشم برم کجا وقتی دو روز اونجام میگن برو 

🤍
2740
تنهایی زنپگی کردن سخت نیس ؟

واسه منی که مشکل روحی و ضعف جسمی دارم برای کارای بیرون خونه چرا به من یخورده فشار میاد بعضی موقع ها هم عصبی شدم ولی از لحاظ آرامش نه خیلی راضی ام من کلا شخصیتم بیشتر درونگراست شرایطی هم به غیر این بوده که بخوام تنها باشم عادت دارم بعضی موقع ها شاید به آدم فشار بیاد بخاطر اون حس غریضه ای که تو وجودش هست ولی برای من اون طور نیست که غلبه کنه که اکه کسی کنارم نباشه دق مرگ بشم خدا رو شکر مشکلی ندارم وقتی رفتار اطرافیان رو میبینم و متوجه میشم دوره زمونه خیلی بدی شده بیشتر از تنهاییم لذت میبرم بعضیا اصلا نمیتونن تنها باشن باید یکی کنارشون باشه یا وابستگی به خونواده دارن من نه کلا دوست ندارم آدم وابسته ای باشم راه آرامش هم تو همینه که وابستگی اتو نسبت به چیزای رفتنی از بین ببری 

🤍
واسه منی که مشکل روحی و ضعف جسمی دارم برای کارای بیرون خونه چرا به من یخورده فشار میاد بعضی موقع ها ...

من در حال جدایی ام ،شخصیتم درون گراس ،ولی از تنهایی بعدش میترسم ،تقریبا از لحاظ مالی اوکی ام ولی میترسم از پسش بر نیام 

2706