2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدانگه داره براش

شما هم بیخیالش شو!

ددسته با احساساتت بازی کرد ولی خب دیگه خدا حتما یچی بهتر تو سرنوشتت قرار میده اون دیگه زن و بچه داره بیخیالش

شمع باشی یا نباشی🕯...من همان پروانه ام🦋...تو سر عقل آمدی...من همان دیوانه ام:)🤍🌻
2728

همیشه زندگی همینجوریه اونیکه بده و بدی می‌کنه خوشبخت تره

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

چرا جدا شدین؟

چرا غم دیروز رو میخوری به فکر فردا باش

به آینده فکر کن و هیچ وقت حسرت زندگی دیگران رو نخور

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2740

عشق قبلیم هم الان دخترش پنج سالش هست 

عاشق دخترش هم هستم 

اما خودش خبر نداشت دوستش دارم و زمانی که رفتم حسم رو بهش گفتم دیگه دیر شده بود و ازدواج کرده بود و حسرتش توی دلم موند و به خودم می گفتم کاش بهش می گفتم یا ردم می کرد یا بین مون علاقه پیش میومد اما توی دلم نمی موند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
چرا جدا شدین؟ چرا غم دیروز رو میخوری به فکر فردا باش به آینده فکر کن و هیچ وقت حسرت زندگی دیگرا ...

خیلی وقته فراموش کردم پیج خواهرشو داشتم استوری اونو دیدم یادم افتاد چقد بهم دروغ گفت‌و بازیم داد

مث حافظ گفتی چرا😂

شاید حافظ ام زنده شدم اومدم نی نی سایت تورو پند بدم😂😂😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2706