2733
2734
مزخرف ترین چیزی که میتونست وجود داشته باشه برای یک زن همین پریوده

😅🤣🤣🤣خخ ولی برای من بدبخت ی هفته قبلش دردش شروع میشه تا دوروز بعدش🥲

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

عزیزم برای سلامتی بدن خانوماست یه سری خون زائده باید دفع بشه

دیوار چینی  خونی برای قرار گرفتن نطفه در داخل رحمه وقتی لقاحی انجام نشه یعنی بچه ای نباشه داخل رحم تشکیل نشده باشه این دیواره میریزه و پریود میشی و باید حتما دفع بشه چون باعث عفونت رحم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دیگ باید برا مردا میبود یا حاملگی یا پریودی دیگ اصلا انصاف نیست مردا راست راست بچرخن ما هرماه ان ...

بهترین زمان های عمرمون از 13 سالگی تا 50 سالگی رو باید پریود باشیم😒

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
جاش هس بگم خوشبحالتون ک پریود میشین؟؟💔 یکی مث من یکی درمیون پریود میشه یبار دوهفته خونریزی داره یب ...

اگه دوست داشتی این کپسول گیاهی استفاده کن .. برای من خیلی خوب بود پریودی منظم شده هر ماه پریود میشم و هورمونامم انگار تنظیم کرده 

• مکمل تقویت تخمدان موثر در تنظیم هورمون های زنانه
  • مفید در مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)
  • موثر در حفظ سلامت جنسی بانوان
  • کمک به بهبود اختلالات التهابی لگن (PID)

پودر اینفولیکو هم تقویتی هست برای تخمدان خیلی خوبه .. فقط یه تحقیق کن بعد مصرف کن گلم اینارو 💞🟢🔴🔵🟣👆❌️

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2728

پریود جزو چرخه تولید مثله. تخمک نیاز داره توی یه لایه از خون که مواد مورد نیاز بزرگ شدن و تشکیل جنین رو داره قرار بگیره. وقتی عمر تخمک تموم میشه و اسپرمی نیست اون لایه باید تخلیه بشه برای همین پریود میشیم 

😅🤣🤣🤣خخ ولی برای من بدبخت ی هفته قبلش دردش شروع میشه تا دوروز بعدش🥲

همین دیگه

خود پریود یک چیز بیخوده تازه

اشغال گوه

قبل و بعدش هم درد داره😒😒

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
2740

ولی من پریودیمو دوس دارم..هیچ اذیتیم نداره روز اول یکم شکمم درد میکنه فقط که با چایی نبات حل میشه..تاحالام قرص استفاده نکردم.

بخوان..که زن از رنج هایش قوی تر است.✨🍓🌈🌱🦋📚یک عدد سایپوسکشوال و INTJ
همین دیگه خود پریود یک چیز بیخوده تازه اشغال گوه قبل و بعدش هم درد داره😒😒

خدایا حساب کنم تا ۵۰ چقد دیگه مونده😅

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
خوشبحالت من درد ندارم پریودم هم یک روزه 👩🏿‍🦯

چرا خوشبحالش منم مثل اسی از درد میمیرم و زنده میشم هربار پریود میشم میرم آمپول کترولاک میزنم وگرنه دوام نمیارم تو خوشبحالت که درد نداری یه روز راحت

2706