2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیومدنش از اومدنش بدتره😑

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2731

فک کنم درد پریود به خاطر سردی بدنه 

همیشه گرمی بخور شاید دردت کمتر شه

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
مزخرف ترین چیزی که میتونست وجود داشته باشه برای یک زن همین پریوده

این دیگ باید برا مردا میبود یا حاملگی یا پریودی دیگ اصلا انصاف نیست مردا راست راست بچرخن ما هرماه انگار ترکش میخوریم 

این دیگ باید برا مردا میبود یا حاملگی یا پریودی دیگ اصلا انصاف نیست مردا راست راست بچرخن ما هرماه ان ...

بعدشم میگن زندگی برای ما سخته

یسریام خیانت میکنن

یسریام میگن شما که کاری نمیکنید 

😑😑😑😑😑👊🏻

2738

امیدوارم به این حرفم نخندید 

من تا دوسه ماه پیش منظم پری میشدم و خونریزیم خوب بود یعنی کامل تخلیه میشدم با دوستم حرف میزدم که من تو دوران پریود دوبسته نوار تموم میکنم یه کلام گفت خوش به حالت من آرزومه به بسته تموم کنم بعد اون پریودام بهم ریخته خونریزیام کم شده اصلا ناراحتم

جاش هس بگم خوشبحالتون ک پریود میشین؟؟💔

یکی مث من یکی درمیون پریود میشه یبار دوهفته خونریزی داره یبار دوسه روز. هورمونای به چوخ رفته بدنمو نابود کردن ریزش مو افزایش موی زاید کج خلقی گر گرفتگی چاقی شکمی حتی برا بعضیا دیابت 

کاش پریود دردناک داشتم ولی این بیماری لاعلاجو نداشتم

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

پریود چیز بدی نیست

مشکل از خود شماهاس که از بی فعالیتی ضعیف هستین

عشایر موقع کوچ از الاغ یا اسب پیاده میشه بچشو به دنیا میاره نیم ساعت بعد دوباره سوار همون الاغ میشه و ادامه کوچ

کمی فعالیت غیر ممکنه دختری رو کشته باشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بعد میگی سختیتون چیه میگن سربازی میریم شماکه نمیرید 😐

دوسال میرن سربازی و بهشون حقوقم میدن حالا بازم منم میگم گناه دارن از اینایی نیستم بگم حقشونه

ولی ما میانگین تا ۴۵...۵۰ سالگی هرماه باید تحمل کنیم 

درد زایمان و ... چیزای دیگه هم هست 

فک کن من عمل داشتم اونم چ عمل سنگینی 

تازه داشتم بهتر میشدم پریود شدم 

برم به کی بگم 

اونم بعد اونهمه خونی که از بدنم رفته

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
2706