2733
2734

من باردارم الان چندروز شبا نمیخوابم دل درد دارم بیخوابی شدید اصلا اوکی نیستم شب قرار بود با همسرم بریم شام بیرون  بعد به من گفت بگم مامانمو داداشمم‌بیان فردا کنکور داره استرس نگیره،من از صبح باز حالم بدتر شد قرار شد خودشم زود از سرکار بیاد ولی الان زنگ زده زنگ زدم مامانم و داداشم بیان پیشت ناهار درست کنن گفتم خب دستشون درد نکنه بعد گفت دیگه شبم باهم همگی‌میریم‌شام‌بیرون

من همینجوری هورمونام‌بهم ریختس حوصله خودمم ندارم بخدا برم یه دوش بگیرم نمیخوامم حرفی بزنم فکر کن من بخاطر شام و غذا میگم ولی اخه …خیلی درکم‌میکنه هوامو داره بعضی وقتا نمیدونم چی میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب میگفتی شما شرایط من چند روزه نمی‌بینی که از شدت درد تا صبح نمی‌خوابم ، بنظرت من الان شرایط مهمان ...

خدایی مادرش میاد همش تو اشپزخونست ولی به قول شما داره میبینه من از ۴صبح با سر درد و دل درد نشستم چشمام کاسه خونه از بیخوابی

بگو عزیز دلم من الان هورمونام بهم ریخته اعصاب خودمم ندارم یچیزی میگم دلخوری پیش میاد 

فعلا بزار این ایام تنها باشم کسی نیاد خونمون خودم کارامو بکنم راحت ترم 

بین خانواده ها هم تبعیض قائل نشو که حساس نشه .

اونارو رد کردی اینارم رد کن

2738

اگه این کار زیاد انجام نمیگیره  شل کن و آروم باش

میدونم حوصله نداری ولی خب باخودت بگو یه روزه کلا

بذار بیان یکم باهاشون حرف بزن بلکم راهنمایی  کمکی چیزی کردن بهتر شدی

خودخوری نکن

خدایی مادرش میاد همش تو اشپزخونست ولی به قول شما داره میبینه من از ۴صبح با سر درد و دل درد نشستم چشم ...

دستش درد نکنه اونکه از شعور بالاشه. اما خب آدم دلش میخواد مهمون میاد خونه اش به اصطلاح سر زنده و شاد باشه . 

اصلا بگو داداشت بیاد من و با این اوضاع ببینه که افسرده میشه بیشتر میخوره در ذوقش 

دستش درد نکنه اونکه از شعور بالاشه. اما خب آدم دلش میخواد مهمون میاد خونه اش به اصطلاح سر زنده و شاد ...

بخدا اصلا قیافم داغونه

بعد طاقت نمیارم باید پاشم خودم جای وسایل و‌نمیدونه

بخدا اصلا قیافم داغونه بعد طاقت نمیارم باید پاشم خودم جای وسایل و‌نمیدونه

ببین سخت نگیر منم مث تو بودم الانم باردارم اوایلش مث تو بودم ولی دیدم هر چی سخت میگیرم باعث میشه رابطه خودمو شوهرم بدتر بشه 

2706