2737
2734
عنوان

ی توییت خوندم پسره..

83 بازدید | 2 پست

- یه توییت خوندم پسره خیلی دردناك نوشته بود :

یه شبایی میاد که آرزوی مرگتو میکنی‌ ، یه شبایی میاد که آرزو میکنی خواب باشه ، آرزو میکنی دروغ محض دنیا باشه ، یه شبایی میاد که دیگه خودتو نمیشناسی یه شبایی میاد که به مرگ خودت راضی‌ای چون مرگُ با چشمات دیدی ، یه شبایی میاد که میفتی وسط چاله میدون و زار میزنی یه شبایی میاد که از خودت بیزار میشی ، از موهات از چشمات از صدات ، یهو میبینی از بقیه بیزار شدی ! یه شبایی میاد که دلت میخواد سرتو انقدر بکوبی تو دیوار تا هیچی ازت نمونه ، یه شبایی میرسه که پر از جیغی ولی مسکوت ، خفت میکنن ، ساکت و بی حرف . یه شبایی میرسه که تا خود صبح شدن با هر ثانیه‌ش جون میدی و صبح نمیشه ؛ یه شبایی میاد که شب نیست ، دنیای غرق شدنه . یه شبایی میاد که حرفایی رو میزنی که قبلا نمیگفتی . یه شبایی میاد که دیوونه میشی کارایی میکنی که در حالت عادی بودن اون مرحله برات قفله ، حتی یه شباییم میاد که از شدت ذوق خواب نداری ، اون شبایی که دلت خوشه به همون شب بیداریا ، شبای زنده موندن !

یه شبایی میاد ، میره . میاد ، میره. میاد ، میره . .

سر کوبیده شدت سالم میشه ، فرداش با چشمای پف کرده از گریه ، میتونی روزتو بگذرونی ، با سر دردا یه قرص می‌خوری و تموم میشه ، دستی که زدی داغونش کردی بعد یه مدت خوب میشه ، کارایی که کردی دیوونه بازیات همه میره بیخِ گوش بقیه کارای جنون وارت ؛ نگاهی که بقیه میکنن مهم نیست ، دردی که سینه‌تو چاک میده ولی هیچی برا بقیه دیده نمیشه هم برای اونا مهم نیست . .

فقط خواستم بگم ؛ این شبام میره و صبح میشه ، با همه کارایی که کردیم و هیچی نشد ، با همه دلتنگیا و صاحب دلی که نیومد ، با همه ذوق و گریه‌ها و زار زدنا حتی ؛ با همه بیتابی‌ها و مهتابی که شبُ تاریک گذاشت . .

میره این شبام و شبای بعدتری میان ، آدما فقط حال روزا رو بلدن ! ‹ کی رو دیدی پای شبات بمونه ؟! )!📽'🌱 ›

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
خیلی قشنگ بود  و قشنگ من دقیقا تو اوج اون شبام

منم:)

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘