2733
2739
عنوان

صدا دادن مفصل ها

67 بازدید | 14 پست

یه مدتیه هر تکونی میخورم و راه میرم مفصل های دست و پام و.....صدا میدن حتی وقتی که با گوشی کار میکنم صدا میدن اینطوری هم نیست که مثلا من مفصل انگشتام رو طبق عادت بکشم و... که صداش در بیاد خودشن ناخوداگاه اینطور میشن کسی اینطور بوده میدونه واسه چیه دلیلش چیه

نگرانی نداره 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .                                                                              ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من استخون فکمم صدا میده چه برسه به دست و پام

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

اصلا هم عادی نیس سردی مفصل دکتر هم به شوهرم گفته صدا دادن خوب نیسس دکتر طب مدرن 

این نوشته دقیقا همین تو گوگل سرچ کن تاپیک کاربری قبلیم فرشته هست اون  پیدا کن بخونش بیشتر تفپعدیت رعایت کن 

تاپیک درمان سردی بدن روماتیسم ام اس 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
اخه من ورزش نمیکنم ولی خیلی ناجوره جوری که موقع راه رفتن مچ پام همش صدا میده مفصلاش بقیه هم میشنون

روعن زیتون حتما بخور اون خشکی بدنت مفاصلت بهتر میکنه و امگا ۳ 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2740
هنه جا رو نمیدونم ولی من زانوهام صدا میده دکتر گفت نرمی کشکک زانوعه

منم گاهی میده اصلا مفصلی نمونده که صدا نده هر تکونی که میخورم یکی از مفصلا صدا میده

من مفصل رون پام انتهاش اینجوریه موقع خواب صدا میده یه وقتهایی هم درد میگیره منم نمیدونم چیه شما هم د ...

نه مفصل بین استخوان ران و لگن اینطور نشده برای من تاحالا 

2706