2737
2734

قبلش بگم خواهش میکنم بحثو به نجسی نکشونید من اصلا با اینکه میگن یه سریا سگ نجسه یا دست نزنید بهش کاری ندارم اتفاقا خیلی موجود مهربان و باوفاییه اعتقادی به نجسیشم ندارم ولی خب اینحت ترسیدم دیگه دارم دست خودمم نبود، و اینکه به نظرتون چیکارکنم الان؟ دیگه دستم به اون خانوم نمیرسه عذرخواهی کنم که 

راستش من امروز صبح رفتم پیاده روی بعد شروع کردم یکم دویدن و اینا یهو حس کردم یه سگ خیلی بزرگ داره دنبالم میدووعه منم ترسیدم این شد که یهو به طور غریزی سرعتمو زیاد کردم هی میدوییدم که یهویی هم محکم با کمر افتادم زمین این سگه هم اومد طرفم هی دورم میچرخید من دیگه واضحا گریم گرفته بود خدا شاهده داشتم اشهدمو میخوندم دیگه که یهو دیدم یه خانومی خیلی ریلکس برای خودش اومد سگه رو صدازد این صدا زد رفت پیشش بعد منم خیالم راحت شد سگه کاریم نداره بخدا بدنم هنوز میلرزه به زور بلند شدم که برم برگردم خونه اصلا خانومه رو نگاهم نکردم یهو دیدم خودش اومد طرفم شروع کرد جیغ و داد که چرا از سگ من ترسیدی تو خودت از سگ کثیف تری چرا سگمو دیدی دوییدی سگم دنبالت دویید اگه سگم گم میشد اگه فلان میشد میخواستی چیکارکنی باید کلیتو میفروختی و..  حتی فحش مادر هم میداد بهم😐. منم اصلا اولش نمیتونستم حرف بزنم انقدر بدنم میلرزید دستام یخ کرده بود والا ولی دست اخر بهش گفتم احترامتونو نگه دارید من شوکه شدم و ترسیدم دوییدنم هم بخدا یه اتفاق غریزی بود اصلا دست خودم نبود حواسم نبود که وقتی یه سگ دنبالمه نباید بدووم که اونم بازیش نگیره و فلان اینم هی میومد توحرفم فحش میداد منم یهویی متاسفانه کنترلمو از دست دادم عصبی شدم گفتم کمتر ککه خوری منو کن سگت از منم سالم تره یادم نبود نباید بدووم یه اتفاق بود پیش اومد یهو زنه خیلی ساکت شد سرشو تند تند تکون داد گفت منم تند رفتم ببخشید ولی من دیگه عذرخواهی نکردم فقط رفتم که برم خونه.  

بخدا اونجا انقدر حالم بد شده بود حتی نتونستم ماشینمو برونم برگردم خونه با تاکسی برگستم ولی الان خیلی حالم خراب تر شده از عذاب وجدان 😭😭😭

دوستان اینم بگم من اونقدرا فوبیا ندارم مثلا یه سگ با صاحبشو ببینم حتی نازشم میکنم و اینا ولی این قلاده نداشت خیلیم بزرگ بود دنبالمم میدویید من اصلا اولش فکرکردم سگ ولگرده 😭. 

خاکبرسر من که تو از بحث کردن باهمچین ادمی عذاب وجدان داری 

باید حفت پا میرفتی تو صورتش که فرهنگ یاد بگیره 

پ ترسیدی ، سگشو جمع کنه مردمو نترسونه تو بدهکار شدی حالا ؟ که فحش مادر بهت بده؟

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبش کردی

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2738

والا تعجب نکردم منم از سگ میترسم دست خودمم نیست اما تو همین سایت کسی که سگ داشت به من فحشهایی داد که هنگ کردم

چون گفتم من چندشم میشه سگ بیاد بشینه رو مبل و تختم 

نمیدونم جرا اونایی که فاز حیوان دوستی میگیرن خودشون خوی وحشی گری میگیرن خب چه مرگته چرا فحش میدی 

تاپیک فیک 

😐😐😐😐

خدا رحم کنه بهمون چرا تاپیک فیک؟ اتفاقا قبلش عکسم گرفتم از پارک برات میزارم بعدشم تاپیکو قفل میکنم قصدم این بود کسی دلداریم بده نه قضاوت کردن همدیگه. 

2706