2737
2734

یکی زنگ زده بود پرسید از من مثلا بیمتون چیه 

به جای خدمات درمانی هل شدم کفتم خدمات رفاهی 😐😐😐😐😐😐

من خیلیییی استرس میگرم سوتی کلامی خیلی میدم چیکار کنم تروحدا بگید بهم

اصلا استرسم انقدر زیاده عرق میکنم تپق میزنم یونی میدم خنگ میشم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

منم همینطوریم یه بار حین حرف زدن گفتم لاق و چاقر دیگه از‌اون روز سوژه فامیلم😂😂😂

😂😂😂😂😂

میدونم خیلی بده همش بخاطر استرسه مغز هنگ میکنه 

الان دارم خود خوری میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطوریم یه بار حین حرف زدن گفتم لاق و چاقر دیگه از‌اون روز سوژه فامیلم😂😂😂

🤣🤣🤣

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2728
2740

اون هفته رفتم بانک،مسیول تسهیلاتشون آقاس وبخاطر وامای شرکت که گرفتم میشناسه منو،منتظر بودم پشت باجه وفکرم درگیر،یهو گفت سلام خانم بفرمایید،منم یهو برگشتم گفتم،سلام خانم وقتتون بخیر،بنده خدا سرخ شد ومن ازون بدتر،ولی به رو نیوردیم،اخرسر کارت ملیم داد،انقدر خجالت زده بودم،حواسم نبود،گفتم قابل نداره😂😂😂😂دیگه اینبار هردو خندمون گرفت،منکه نفهمیدم چجور از بانک اومدم بیرون،

ولی خدایی درگیری ذهنیم بالا بود

اون هفته رفتم بانک،مسیول تسهیلاتشون آقاس وبخاطر وامای شرکت که گرفتم میشناسه منو،منتظر بودم پشت باجه ...

ووایییییییییی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

منم رفتارم اینجوریه نقریبا میفهممت 

وقتی میریم تو اجتماع خنگ میشیم 

ووایییییییییی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 منم رفتارم اینجوریه نقریبا میفهممت  وقتی میریم تو اجت ...

نه من اونجوری نیستم،چون زیاد با دیگران سرکار دارم،ولی گاهی خستگی،سوتی برام میاره

2706