2737
2739

ما هروقت میریم خونشون یه دعوایی بین من و همسرم راه میندازه همیشه هم دعوا سر پوششه ما رو پنجشنبه یعنی فردا دعوت کرده عمه و عمو و خاله و دایی هستن به منم زنگ زده اومدی خونمون مانتو تنت کن میخوای بری و بیای اگه تونستی چادر عربی گفتم مگه تو این سه سال من و ندیدن بدون چادرم نه همینی که من میگم حالا شوهرم زنگ زده میریم خونه مامان منم گفتم فکر نکنم از پشت تلفن داد داد که همیشه همینه میخوای من و ازشون دور کنی  

یادش رفته مادر و پدرش از کار بیکارش کردن ویلا خریدیم ازشون تا پول کابینت ها رو هم گرفته   

خب یه روز لباس اونجوری تنت نکن نمیمیری دعوایی هم راه نمیفته

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب یه روز لباس اونجوری تنت نکن نمیمیری دعوایی هم راه نمیفته

نمیمیری چیه😵‍💫

یه مانتو بلد اسی تنت کن برو مجبوری به خاطر همسرت .. ولی میانه باش نه حرف اونا کامل

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2740

سلام اسی

حالاچی میشه کمی رعایت کنی

شتیدمعذبن

گناه که نمیکنی

حالابرعکسش بودمیگفتیم اصل خداست

زن داداش منم بدحجاب بود

ولی پیش مارعایت میکرد

مامجبورش نمیکردیم

پدرومادرش گفته بودن اونم طفلی خداخیرش بده رعایت میکرد

عروس داییم هم زن فهمیده ای هستش

سمت مامیادخدایی رعایت میکنه

خداوندپدرش روبیامرزه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

هرچی دلت میخوادبپوش

اگه ناراحتن دعوتت نکنن خونشون

وگرنه مگه ب عمه و عمو ودایی گفتن ک چی بپوشین ک ب شمامیگن؟

مادرشوهرت مرز دخالتارو جا ب جا کرده ی تنه

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
2706