2733
2739
عنوان

کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 25 پست
بچه ها لطفا یکی جوابم بده توهرسایتی زدم هرکی یه چیزی زده کسی اطلاع داره ترمیم معدل شروع شده یانه

واای منم از دیروز همش شده سوالم

گفتن از اول اردیبهشت ولی من دوشنبه رفتم گف هنوز فعال نشده از چند جا هم پرسیدم همینو گفتن حالا امروز یکی از فامیلامون تو آموزش و پرورش گفت میرم میپرسم ببینم مشکلش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واای منم از دیروز همش شده سوالم گفتن از اول اردیبهشت ولی من دوشنبه رفتم گف هنوز فعال نشده از چند جا ...

لطفا بمنم خبربده من خیلی وقته پیگیرشم خبری نیست بفدتواینستا اومدن میگن تا۳۱ فروردین فقط وقت بود براخودشون کلی ماده تبصره چیدن

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2728
هر چی مانع درس خوندن میشه بزار کنار بکوب بشین بخون به خودت انگیز یده پاداش بده به خودت ایمان داشته ...

فدات مرسی

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
😁😁 کاره خدا رو میبینی . انقدر به من متلک انداخت . جالبیش میدونی چیه ؟ ما هر دو کنکور زبان هم دادی ...

نمیدونم چند🤣

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2740
زبان من شدم هزار، اون پونزده هزار ، منظورم اینه که به خیلی خوندن نیست ، به درست خوندنه.  اون مث ...

چجوری کیفیت رو بالا ببریم میشه بگی

بنظرت از الان خوب بخونم میشه؟

استرس باعث میشه سمت کتاب نرم

چجوری کیفیت رو بالا ببریم میشه بگی بنظرت از الان خوب بخونم میشه؟ استرس باعث میشه سمت کتاب نرم

عزیزم  اصلا استرس نداشته باش . تو همیشه بدترین حالت رو در نظر بگیر . نهایتش قبول نمیشی ، اتفاق خاصی نمیوفته  که . ولی وقتی هی بیای برای خودت باید و نباید تعیین کنی، استرس میگیری . تا جایی که میتونی بخون . اگرم حوصلت نکشید کتاب رو بذار کنار . خودت رو به زور مجبور نکن که توی روز ۳۰ صفحه بخونی.  ۱۰ صفحه بخون ولی عمیق بخون . چند بار دوره کن 

عزیزم  اصلا استرس نداشته باش . تو همیشه بدترین حالت رو در نظر بگیر . نهایتش قبول نمیشی ، اتفاق ...

باش عزیزم مرسی