2737
2739
عنوان

کنکور

420 بازدید | 25 پست

بچها من کنکور انسانی دارم از اسفند نخوندم حالم خیلی بد بود افسردگی شدید داشتم رفتم پیش مشاور تازه خوب شدم

الان صبح کنکور دارم در حد ۲۰ درصدم

ریاضی و فلسفه هم ک نمیزنم

هدفم تیره

دوستم دیشب زنگ زده اره من همچیو خوندم فلانم

کامل امادم من اینقدر حسرت روزایی ک گذشت و نخوندم خوردم💔

حالم داره بد میشه 

ما تو کلاسمون دوتا شاگرد خوبیم اگه این قبول بشه من نشم چی جلو مدیر و مشاور و خانوادم ابروم میره😭اشکال نداره اینو خراب کنم بجاش نهایی و تیر بترکونم؟

دوماه وقته پایه متوسط رو به بالایی ام دارم

استرس نده به خودت منم فردا کنکور دارم انسانی ام

همیشه از این جور دوستا هست تو خودتو باور داشته باشی کافیه 

اگه هدفت فرهنگیانه که فقط از طریق کنکور اردیبهشت میشه ولی اگه بقیه رشته ها میتونی تیر جبران کنی امیدوارم موفق باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استرس نده به خودت منم فردا کنکور دارم انسانی ام همیشه از این جور دوستا هست تو خودتو باور داشته باشی ...

من میخوام برم حسابداری دانشگاه دولتی از الان بخونم قبول میشم؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
من میخوام برم حسابداری دانشگاه دولتی از الان بخونم قبول میشم؟

تازع میخوای شروع کنی؟

هیچ چیز نشد نداره فقط مهم اراده و انگیزه طرف مهمه

حتماااااااا نهاییا رو جدی بگیر و بکوب بخون چون ۵۰ درصده

امیدوارم موفق باشی

2740

سالی که کنکور  میدادم ، یکی از دوستام خیلی خیلی درس میخوند ، هر وقت منو میدید  میگفت خدایی دلت به چی خوشه هیچی بلد نیستی . گفتم در حد کتاب بلدم . گفت پس در همون حد برو سر جلسه . من رشتم ریاضی بود . میدونی چی شد ؟ اون رتبش  شد چهل و پنج هزار من رتبم شد نه هزار 

تازع میخوای شروع کنی؟ هیچ چیز نشد نداره فقط مهم اراده و انگیزه طرف مهمه حتماااااااا نهاییا رو جدی ...

اره 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
سالی که کنکور  میدادم ، یکی از دوستام خیلی خیلی درس میخوند ، هر وقت منو میدید  میگفت خدایی ...

اههههه یا خدااااا

پایه دوازدهم تو امتحان نهایی و کنکور هر دو مهمه پس جدیش بگیر بعد پایه یازدهم بعد دهم 

اکی مرسی

بچه ها لطفا یکی جوابم بده توهرسایتی زدم هرکی یه چیزی زده کسی اطلاع داره ترمیم معدل شروع شده یانه

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2706