2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوز دییرسن؟ راست میگی؟😂

😂😂 از اونطرف الما میشه سیب الما میسه نخر الماا اما میشه سیب نخر 🤣🤣🤣🤣 وووووو بسی چیزاهای دیگری

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740
چراجرأتشونداری؟! 

چون از اول رفته تو ناخودآگاهمون که نباید بیرون خونه تورکی حرف بزنی البته کل خانواده ما ترکی حرف میزنن فقط ما بچه ها بهمون اینطوری القا کردن از همون مهد کودک

کاربری دست دونفره
خواهر که نیستم برادرم😑 اوزوم میشه انگور اوزوم میشه صورت اوزوم میشه خودم اوزوم میشه شنا کردن😑

عا برادر🤣🤣 توجه نکردم ببخشید🤣 

همون دیگ گیج کنندس کجاش راحته ما ترکا نمیدونم چطور متوجه شدیم چطور تونستن قانع کنن مارو اینا هرکدوم یه معنی داره🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
من پسرم پس😂😂😂اونقدرم افتخار میکنم عشق میکنم که تورکم😂

والا منم حال میکنم با ترک بودنم با اینکه خیلی از جملات رو نمیتونم درست جمله بندی کنم

چون بالاخره نصف بیشتر عمرمو تا الان تو مدرسه ای گذروندم که همه فارسی حرف میزدن و یکم ترکیم ضعیف تر از فارسیمه ولی بازم ترکی حرف میزنم حتی با وجود اشتباهاتم:)

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2706