2733
2734
عنوان

عفونت واژن و رحم

170 بازدید | 16 پست

سلام،امیدوارم حال همتون خوب باشه

عزیزان من همش دچار عفونت واژن میشم،۲۴ سالمه،متاهلم.

حدودا دو ساله،فقط چنتا دارو هس ک ی مدت اوکی میشم بعد دوباره  عفونت بر میگرده،تو چند ماه اخیر ،دو سه بار تکرر ادرار و سوزش داشتم،امروز ک بیدار شدم ادرارم ‌کلا خون بود،احیانا سابقه داشته برا کسی؟دکتر خوب تو کرج یا تهران سراغ دارین براش؟بخدا دیگه خسته شدم😭

شیرینی جات ،قند، نوشابه ،کلا قطع کن ،باعث عفونت واژن و رحم میشن. باید در طول روز دو لیتر آب بخوری ،ش و  ر ت تو خونه اصلا نپوش ،شلوار تنگ و پلاستیکی نپوش ، مرتب بهداشتت رعایت کن ،تو دسشویی کامل با دستمال خودت خشک کن .

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام حتما قبل رابطه بگو همسرت خودشو با شامپو بچه بشوره خودم همین طور. کاملا باید عفونت خوب بشه .چند وقت رابطه رو قطع کن تا کامل درمان بشی. گاهی لازمه شوهرت هم‌دارو بخوره. بهداشت هم رعایت کن لباس تنگ نپوش.لباس زیرنخی بگیر. 

2740
سلام حتما قبل رابطه بگو همسرت خودشو با شامپو بچه بشوره خودم همین طور. کاملا باید عفونت خوب بشه .چند ...

شوهرم هیچ نشونه ای از عفونت نداره  ی بار ک دکتر رفته بودم،دوتا ورق مترونیدازول ب من داد ،دوتا ب اون

شوهرم هیچ نشونه ای از عفونت نداره  ی بار ک دکتر رفته بودم،دوتا ورق مترونیدازول ب من داد ،دوتا ب ...

مردا خیلی نظافت رعایت نمی کنن. قبل رابطه تو دستشویی خودشو بشوره. مردا به این راحتی عفونت نمی گیرن.  زنها سریع می گیرن. یه شیاف نیستاتین هست تا حالا استفاده کردی؟

شما  چند وقت قبل رابطه بشورید تاثیرشو ببین. عفونت کامل درمان کن. اگه بهت می سازه جوشنده آویشن و عسل درست کن بخور. امیدوارم زودتر خوب بشید. پودری که لباس زیرتو هم می شوری دقت کن یه درصد اونم بهت نسازه اذیت میشی. لباسهادتو قشنگ جلوی افتاب خشک کن. 

ماهی دو هفته خونه نیس اصلا،چقد مثلا؟

اگه همون دو هفته دارو بخوری .نظافت رعایت کنی اوکی میشی.

دکتر محمدرضا برنجیان متخصص زنان هست تو تهران .مجدیه. 

دکتر خوبی .البته اگه با دکتر مرد راحت باشی .چون میگی خون اومده حتما پیگیری کن. خدایی نکرده عفونت به مثانه و کلیه نزنه‌ پشت گوش ننداز

مردا خیلی نظافت رعایت نمی کنن. قبل رابطه تو دستشویی خودشو بشوره. مردا به این راحتی عفونت نمی گیرن. & ...

قرص واژینال نیستاتین)نیستات(استفاده کردم چنبار قبلا.

صب رفتم دکتر،هم برا عفونت اداری دارو داد هم رحم،بهم گف قرصایی ک قبلا چند دوره استفاده کردم الان بدنم نسبت بهشون مقاوم شده

قرص واژینال نیستاتین)نیستات(استفاده کردم چنبار قبلا. صب رفتم دکتر،هم برا عفونت اداری دارو داد هم رح ...

انشاالله زودتر خوب بشی. انتی بیوتیک که میخوری بیشتر نظافت تو‌رعایت. کن.یه سری باکتری مفید بدن از بین میبره دوباره امکانش هست یه مدل دیگه عفونت بگیری  از قسمت پایین. خودتو با شامپو بچه فیروز بشور. لباس زیرتو هر روز عوض کن یا نپوش. کامل خودتو خشک کن. ماست هم زیاد بخور. نعنا هم بریز سردیت نکنه. 

2706