2733
2734
عنوان

متولد چ ماهی هستین و خصوصیات اخلاقیتون🤔🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 151 پست
با افففففتتتتتخخخخخااااررررر خیلی زیادددددد  متولد مردادم باوفا ترین..دست و دلباز ترین....مهر ...

دقیقا منمممممم

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خدایی با ی فروردینی کنار اومدن خیلی سخته خودم میدونم چه تحفه ای هستم😐🤣 چجوری باهاش کنار میای

فقط ی فروردینی میتونه درک کنه چی میکشم😂👩‍🦯

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
خداروشکر مهم خودتی 😂 ولی عصبی  نباش لطفا🥺من سر این موضوع بل شوهرم خیلی اذیت میشم

امسال کنکور بدم قبول شم،تابستون میرم پیش تراپیست 

میخوام عصبی بودنم رو رفع کنم

من از اول عصبی نبودم یه سری اتفاقات خیلی بد برام افتاد بعد اون مشکل کنترل خشم پیدا کردم

ولی خودمو خوب میکنم:)

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2731
اردیبهشتم شما بگید😂🙌🏻😐 ویژگی های اردیبهشت ماهیا چیه

لجبازی بین هممون مشترکه😂

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
ولی دوست داشتنی هستیم نیستیم؟😄😄😁

چرا هستین😜

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
فقط ی فروردینی میتونه درک کنه چی میکشم😂👩‍🦯

😂😂😂خودت متولد کدوم ماهی

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
بهمن ماهی ام مهربون  گرم و صمیمی

منم بهمنم و گرم و صمیمی نیستم طول میکشه تا یخم اب شه

تازه من ی رفیق تیر ماهی دارم ۱۲ ساله باهاش رفیقم

اونم انقد کم حرف احساساتی زودرنج با ادب محجبه

خلاصه الان همشون به لطف من عوض شدن😐🖐🤣

ادم بیشعور بیشعوره ربطی به ماهش نداره.یکی از داداشام اذرماهییه.انقدر مزخرف ودورو و دست بزن دار و هار و خودبرتر بینه وهرجا پول باشه اونجا پیداش میشه.خیلی هم ادعا داره که از همه بهتره ،کلا هرچی مربوط بهش باشه از مال بقیه بهتره. حالا من بگم همه اذرماهیا بدن؟

زمان دانشجوییم یه دوست مهرماهی داشتم اونم ابزیرکاه و مارموز بود‌.هم توی کاراموزی ها وامار دانشگاهیم مارمولک بازی میاورد که میگفت من (خودش) خیلی دونا (همون دانا) هستم. تو مسافرت دانشگاهی کاری کرد من کلا نرفتم بعد فهمیدم خودش با بقیه رفته، زمان طرحم یجور دیگه رفتار میکرد که خدا روشکر شیفتام باهاش یکی نبود ولی بقیه همکارا ازش مینالیدن.   حالا ایا همه مهرماهیا همینقدر مزخرف و دورو ومارمولکن؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706