2733
2734
عنوان

متولد چ ماهی هستین و خصوصیات اخلاقیتون🤔🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 151 پست
مردادی ها یه خورده حسود و مغرور هم هستن، تو همه چیز خودشونو رئیس میدونن

بلاخره شیر خودشو سلطان جنگل میدونه

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا خوب بود یا بد      

اینا از نظر من عالی ان🤣🤣🤣خدایی خیلی با خشن بودنم حال میکنم همه ازم حساب میبرن😂😂😂

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
خودت؟

بهمن خجالتی مهربون دلسوز🥲و

لحباز یکیم🤐

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
2731
مردادی ها یه خورده حسود و مغرور هم هستن، تو همه چیز خودشونو رئیس میدونن

به شخصه خصوصیات بد ماهم را زیاد ندارم..من مغرور نیسم مثلا چون اعتماد بنفس ندارم

بیشترم از خصوصیات خودم ضربه خوردم..از وفاداری..مهربونی...دست و دلبازیم

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
آذر رک بیخیال  خودت چی اسی

منم بهمن گفتم بالاتر

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
خرداد مودی هستم به شدت یه ساعت یجورم یه ساعت دیگه یجور دیگه😂

اخ اخ دقیقا مثل یکی از اشناهای ما

فروردین عصبی سرد خشن مستقل اعتماد ب سقف مغرور غُد

چقد مثل شوهر منی اونم فروردینی هس🤕

2738
چقد مثل شوهر منی اونم فروردینی هس🤕

ولی خدایی با ی فروردینی کنار اومدن خیلی سخته

خودم میدونم چه تحفه ای هستم😐🤣

چجوری باهاش کنار میای

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
اردیبهشتی هستم ♥️ عاطفی و منطقی  اهل خوشگذرونی و خرید  عاشق طبیعت و دریا کنار و بیشه و ...

اردیبهشتی ها ماهن🤍

2706