2733
2734

همسرم برونگرا هست بعد دوست داره همش مهمون داشته باشیم من درونگرا هستم ولی نه درونگرای شدید مثلا مهمون در حد ماهی یکی دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت فکر کن تویه مناسبت ساده مثل نوروز چقدر توخونه شما تنش پیش میاد

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2728

من که دوست داشتم همسرم یکی مثه خودم باشه 

همسرمم اینو اوایل گفت دوست دارم یکی مثه خودم باشه 

من اهل پر حرفی و صحبت خیلی نیستم 

همسرم برعکسه دوست داره اینجوری باشم 

اذیت کننده س 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
خودت فکر کن تویه مناسبت ساده مثل نوروز چقدر توخونه شما تنش پیش میاد

نه بابا چه تنشی مگه همه مهمون دعوت میکنن تو نوروز 

اسی سعی کن بیشتر مهمونی برید تا این حس شوهرت کم رنگ تر بشه

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2738
منم کم حرفم ولی همسرم با کم حرفی مشکل نداره  بیشتر مشکل سر رفت و امداست

خدارپشکر همسر من بجای رفت و امد بیشتر تلفنی حرف میزنه مثلا یساعت با تلفن حرف میزنه😂😂 

اینجوری بگو مهمون داری سخته اذیت میشم 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
خدارپشکر همسر من بجای رفت و امد بیشتر تلفنی حرف میزنه مثلا یساعت با تلفن حرف میزنه😂😂  اینجور ...

اخ دقیقا همسر منم یک روز نشستیم تایمای مکالمشو حساب کردیم شد سه ساعت در روز بعد اینطوریه که هر روز سه ساعت حرف میزنه

اخ دقیقا همسر منم یک روز نشستیم تایمای مکالمشو حساب کردیم شد سه ساعت در روز بعد اینطوریه که هر روز س ...

اره برون‌گراها اینجوری بر عکس ما که آرامش دوس داریم

2706