2737
2739
عنوان

نامزدم میگه نرو‌چی‌بگم بهش؟؟

424 بازدید | 20 پست

بچه ها دوست پسزم هنوز خواستگاریم نیومده ولی قصدش ازدواجه و تا دوهفته دیگ نهایت گفتن میخواد بیاد با خانوادش صحبت کزده و منم با خانوادم صحبت کردم

من توی سالن ارایشگاه کار میکنم

الان چندروز دیگه قراره ایونت یه مراسم و جشن برگذار بشه توی سالن ک همه خانومن فقط فیلمبردار مرده ک جپری ک صاحب سالن گف میاد فیلمایی ک باید بگیره رو میگیره و میره 

من ک شال سرمه از اول تا اخرش ولی نامزدم فهمیده الان 

میگه نرو من خوشم نمیاد اذیت میشم 

بهش میگم اخه مگه میخاد چیکار کنه من این همه ذوقشو داشتم دو هفتس منتظرم همه دوستام هستن میگه من دلم راضی نیس گفتم بدم میاد ازین گیرای الکی بدی 

اصلا حالمم خوب نیست الان دوس دارم برمممم

چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط اینو بگم گه از الان پرروش کنی فردا پسفردا کلات پس سرته

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

اذیت میشم؟؟؟؟😑😑😑😑

پس بعد ازدواج میخوای بری تو غار؟؟؟

من بودم میرفتم و تو ادامه ی رابطه تجدید نظر میکردم

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
خیلی گیر مسخره ای داده 

خیلی 

اینو میخام واسش بنویسم

شرمنده  من خیلی وقته منتظرش بودم و ذوقشو دارم نمیتونم بشینم غصه بخورم ک همه هستنو من نرفتم اونم بخاطر یه فیلمبردار

حتی یه دلیل منطقی هم نیست که بهم بگی نرو
من دوس دارم برم دلیلی هم نداره ک تو بخوای اذیت بشی بخاطر وجود فیلم بردار یه گیر خیلیییی الکیه ک داری میدی نمیدونم چرا اگ داری منو امتحان میکنی ک اصلا کار قشنگی نیست من واسم مهمه دوس دارم برم
مثل این پسرای جو‌گیر و بچه سال رفتار‌ نکن لطفا
من از گیرای این مدلی ک فقط چون من اذیت میشم نرو
متنفرم اینو بدون نمیتونم هیچ جوووره با گیر دادنه الکی کنار بیام

خیلی  اینو میخام واسش بنویسم شرمنده  من خیلی وقته منتظرش بودم و ذوقشو دارم نمیتونم بشینم ...

اره خوب گفتی ولی کاش یکم کوتاه تر بود پیام بلند بالا یکم شخصیت ادمو کوچیک می‌کنه ..

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2738

ینی تو این مدت دوستی متوجه حساسیتش نشدی؟عقد کردی چطور تضمین میکنه نری سرکار 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
اخه چرا انقدر مردا الکی گیر میدن

چون بدشون میاد خانما خوش بگذرونن

دوس دارن همش تو خونه باشیم اونا برن بگردن

تنها دلیلش اینه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706