2737
2734

دلم گرفته خیلی ناراحتم  روز تولدم بود و بهترین دوستم ک برام عین خواهر بود تولدمو تبریک نگفت فکر نکنید ک منتظر کادو این چیزام نه فقط یه تبریک ساده هم خوشحالم میکرد در کل چند تا رفیق دارم ولی این دوسم خیلی برام فرق داشت خیلی دوسش داشتم دیروز همش منتظر پیامش بودم 

با اینکه همین چند روز پیش تولدش بود بهش تبریک گفتم

شما جای من بودین چه واکنشی نشون میدادین

میشه اگ اتفاقی امضا‌مو دیدی برای حاجت رواییم دعا کنی بتونم با عشقم ازدواج کنم  اسمم عاطفه محتاجم به دعاتون🥲❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید فراموش کرده 

خب همین دیگ 

من اگ مهم بودم یه تبریک ساده میگفت 

من از چند روز قبل تولدش روز شماری میکردم روز تولدش برسه ک بهش تبریک بگم 

بیشتر از این ناراحتم ک من به این دوستی خیلی بها میدادم

میشه اگ اتفاقی امضا‌مو دیدی برای حاجت رواییم دعا کنی بتونم با عشقم ازدواج کنم  اسمم عاطفه محتاجم به دعاتون🥲❤️
تولدت مبارک عزیزم ارزوهات خاطره بشن

مرسید عزیزم😍😍😍

شاید یادش رفته  یا مشکلی براش پیش اومده بود

نه دیروز با هم حرف زدیم چیزی نبود منم هی منتظر بودم الان ک بگه

2738
عزیزم محلش نزار و آزارش بده  معلومه داره ازت سو استفاده می‌کنه و برات وقت نمیزاره

هر دو دختریم عزیزم

میدونم دیگه مگه دوست نمیتونه از آدم سواستفاده کنه؟؟؟؟

نمیدونم والا

من همه رو عین خودم میبینم