2737
2739

الان داره اکران میشه توی سینما 

همون پسره آرمان که با بارفیکس میزنه توی سره دوست دخترش غزاله.. بعد تکه تکه اش میکنه میندازه توی نایلون زباله.. بعد میندازه توی سطل آشغال...😢

پدر مادره دختره گفتن اگ بگی جسد دخترم کجاست میبخشیمت.. اما پسره هیچوقت نگفت ، توی زندان هم کلی درس خوند ب امید بخشش قاضی اما..آخرم اعدام شد...

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود معنوی ام✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تعرفتو یجوری مرحله به مرحله نوشتی قشتگ تو ذهنم تجسم میشد 😐مردم تو زندانم درس میخونن ما بیرون نمیخونیم

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
تعرفتو یجوری مرحله به مرحله نوشتی قشتگ تو ذهنم تجسم میشد 😐مردم تو زندانم درس میخونن ما بیرون نمیخون ...

وقتی پای جونت وسط باشه.. صدتا کتابم بهت بدن میخونی

خودشون گفتن مربوط به اونا نیست😐🙄

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

چ جیگری دارین

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740
تعرفتو یجوری مرحله به مرحله نوشتی قشتگ تو ذهنم تجسم میشد 😐مردم تو زندانم درس میخونن ما بیرون نمیخون ...

بله.. حتی کلاسای مهارت فنی وحرفه ای دارن.. بعضیام مثل زندان قزل حصار.. کلا امکان کار و تولید دارن 

وقتی پای جونت وسط باشه.. صدتا کتابم بهت بدن میخونی

من انقد لجبازم بازم نمیخونم💔میشینم میگم خب ۹۰درصد میشه اعدام کنن برا چی بخونم بزار بخورم بخابم 😂😂😂

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

بنظرم همین که درس خوند و کلی مهارت یاد گرفت اونم تو زندان که بنظرم برا همه این موقعیت رو نداره چون پولدار بود تونست درس بخونه باعث شد بیشتر پدر مادر غزاله لج کنن که اها خیلی خوش بحالشه دختر مارو کشت نشست درس خوند مهارتم یاد گرفت حالا هم بیاد بیرون هیچی از دست نداده این ماییم که دختر مون رو از دست دادیم

بنظرم همین که درس خوند و کلی مهارت یاد گرفت اونم تو زندان که بنظرم برا همه این موقعیت رو نداره چون پ ...

خیلی سخته سخته منم بودم نمی بخشیدمش...

2706