2737
2739
عنوان

دوستان لطفا بیاین

23 بازدید | 3 پست

من ی دوست داشتم از قبل پیش دبستانی

دوسش داشتم ولی اون ن راحت ولم میکرد هر وقت از اون موفقیتم بیشتر بود بهم پشت میکرد سرد میشد

4 یا 5 ساله دیگ ازش خبری ندارم

ولی سالی چن بار خوابشو میبینم

باز امشبم دیدم خیلی دلم تنگه

کاش منم میتونستم ی دوست صمیمی وفادار داشته باشم

یروز فک نمیکردم دلم برا دوست تنگ بشه یا بخوام ک ی دوست مورد اطمینان خوب داشته باشم ک تو موفقیتام خوشحال شه ن ناراحت  

بنظرتون پیدا میشه همچین دوستی؟

حس میکنم چون 22 سالمه دیگ ی دوس اینطور صمیمی پیدا نمیکنم

برو پارک کلاس خیاطی زبان باشگاه دوستای خوب و فهمیده ای پیدا میکنی

و از بی دوستی نترس اکثر کسایی که دورشون شلوغه در واقع بدبخت ترین و بیچاره ترین اشخاص هستن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
برو پارک کلاس خیاطی زبان باشگاه دوستای خوب و فهمیده ای پیدا میکنی و از بی دوستی نترس اکثر کسایی که ...

ن نمیترسم...فقط خیلی دلم میخواد ی دوستی عمیق داشته باشم بی شیله پیله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن نمیترسم...فقط خیلی دلم میخواد ی دوستی عمیق داشته باشم بی شیله پیله

همین که گفتم خوبه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2728