2733
2739
عنوان

من چجور برم پلیس فتا آخه 💔ی پسر تهدیدم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 86 پست
نمیتونم برم من روستا هستم برم همه می‌فهمن 💔😔😭

عکس خودت بهش دادی؟یا از روی پروفت برداشته؟؟؟این خیلی فرق میکنه

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودم بهش دادم 

اگه لختی نیس ک مهم نیس!بذار لاس بزنه.تو سریع برو همون عکسو بذار روی پروفایلت ک اگه کسی فهمید بگی از روی پروفایلم عکسمو دزدیده.اما اگه خدایی نکرده لختیه ک برو پیش پلیس تا پیچیده تر نشده

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!

ببین اگه عکست ناجور نیست ولش کن کلا 

یه عکسه دیگه چیزی نمیشه اگه از صورتته

اگه عکس مورد داره توی عکس‌نشونی ازت هست چمیدونم صورتت معلومه یا نشونهدخاصی هست که از روش بفهمن تویی پیگیری کن ...وگرنه اگه یه نودی چیزیه کهدتوش معلوم نیست دقیقا تویی پسررو از همه جا بلاک کن بره به درک دردسر هم نکش بابت شکایت 

ولی حتما چتایی که باهاش داشتیو پاک کن مدرک نمونه. دستش که ازت عکس داره ثابت کنه

2740
ببین اگه عکست ناجور نیست ولش کن کلا  یه عکسه دیگه چیزی نمیشه اگه از صورتته اگه عکس مورد داره ...

ینی قیافه معلوم نباشه پیگیری نمیکنن؟ اتاقومعلوم باشه چی

تمام  تاپیک هاو کامنتا مربوط به من نیست.😑کاربری مشترکه بین دونفر
عکس پوشیده هست ولی ابروم میره 

نه نمیره 

همون عکسو بزار پروفایلت . اخه توی دنیای الان که اینهمه عکس لختی و فلان هست تو دسترس همه عکس پوشیده تو پخش شدنش اصلا ممکن نیست. کسی نگاه نمیکنه خیالت راحت 

2706