2733
2739
عنوان

رفتیم بازار تیپم بد نبود بخدا .

313 بازدید | 20 پست

خیلی با همیشه فرق داشت ی بارانی کوتاه با شلووار بگ ن زیاد ارایشی چیزی . موهامم بهم ریخته . شلخته رفتم حوصله نداشتم . دیدم چندبار یکی میخوره بهم گفتم حتما کسی خریدی چیزی دستشه . بعد ۲ بار رومو کردم اینور ی اقای شاید ۴۸ بوذ چقدر بدددد بود . در گوشم گفت جمع کن کو...نتو انداختی بیرون .نگاش کردم اخمش کردم خواستم بزنم تو گوشش رفت اونور سری همش دنبالم میومد . بخدا لباسمم گشاد بود این نبود بگی برجسته بوده🥲. الان حرص میخورم چرا ب مامانم نگفتم . 

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه اشغالی بوده حرصم گرفت

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
عجب ادم هول حرومزاده ای  ولش کن بره به درک خجالت از سنشون نمیکشن

اره بخدا مامانمم چادریه با خالم فتیم بیرون یهو پیرمردی اومد در گوش مامانم نفس کشید مامانم ابروشو برد .

2738

ربطی به پوشش و تیپ نداره اون آقا مریض بوده

مخالفی ریپ نزن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من همیشه فکر میکردم به بدحجابا تنه میزنن ولی از هفته ی پیش نظرم کلا عوض شد 

من خودم چادری هستم بدون هیچ ارایشی یعنی فقط زیر چشام کانسیلرمیزنم واسه تیرگی  

بعد هفته پیش بازار بودم خرید میکردم و یجا وایساده بودم یهو دیدم یکی اومد کامل با دست لمس کرد پایین تنمو از پشت برگشتم دیدم یه نامرد عوضی بود باورم نمیشه انقد مریض زیاده

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
دنبالت بود؟؟من اگه بودم میرفتم دندوناشو میریختم تو حلقش😐😐😐😐😐

اون اخمممیکرد بجای من 🤦😂. بخدا رفتم چشم چروندم دنبالش شلوغ بود نتونستم پیداش کنم .

اره بخدا مامانمم چادریه با خالم فتیم بیرون یهو پیرمردی اومد در گوش مامانم نفس کشید مامانم ابروشو برد ...

ای داد 

بابا اینا مریضن مشکل دارن اصلا کاری به سن و هیچی ندارن مشکل از شما نیست اینا حقیر و بیناموسن 

2706