2737
2734

(برای دختر و دامادش هم تو ساخت خونه کمک کردن هم بعد اتمام نصف وسایل خونشونو خریدن) 

ولی از شوهرشما فقط انتظار داشته باشن (چون پسر بزرگ بوده و از بچگی کار کرده و کمک خرج بوده) و هیچ وقت و هیچ جا هیچ کمکی بش نکرده و نمیکنن

چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید و چطوری باشون رفتار میکردین

ب شوهرتون میگفتین؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه ماهم این مشکل و داشتیم.. منتها شوهر من خیلی زود جمع کرد.. وقتی دید خرجشونو داده ولی اونا ریالی کمک نکردن محترمانه خودشو کنار کشید هروقتم صلاح دونست کمک کرد.. ولی کلا من بدم میاد از این مدل پدرمادرا.. زیادن.. دیدم. 

2728

خانواده شوهرمن کلی دارایی دارن ولی فقط برا پز دادن به فامیل هاشون

خیرشون به دوتا پسرا نمیرسه ولی قشنگ انتظار دارن براشون هی بخرن ببرن

برا تولد عروسی بچه بدنیا اومدن فامیل ها کادوهای چند میلیونی و گرون میبرن برا بچه عروس تولدش ۲۰۰ میزارن تو پاکت میدن یا یه اسباب بازی داغون

دقیقا حال ما همینه طوری که برای ما هیچ خرج نمیکنن ولی همیشه توقع دارن،توقع مالی نه ها ماشین دربستی آ ...

وای چقدر حالتو فهمیدم.. چقدر این فرق گذاشتن حال ادمو. بد میکنه.. متنفرم متنفر.. اینا پدرمادر نیستن.. مامور شکنجه ان بخدا... منم عین شما شایدم بدتر ازشما

نه چی بگی به شوهرت! مگر طلبکارشونی! شما یه عروسی همین. پدرمادر شوهرت بدهکار شما نیستن. شما فقط میتون ...

عزیزم گفتم ک از شوهرم انتظار داره ن براشون خرج کنه و گاهی میکنه

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2740