2737
2739
چرا کار نمیکنی .؟البنه زندگی هر کسی فرق داره 

بیرون که نمیتونم کارتوخونه هم خیلی دنبالش گشتم نیست

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
گرفتم عزیزم ولی دعواش کردم زهرمارش شد😔بچه من نون خالی روهم بااشتهامیخوره 😢

خودتو سرزنش نکن 

چند سالشه ؟ نگو پول ندارم بهش بگو نمیشه هر چیزی بیرون دیدیم بخریم 

نگهدارنده داره مضره 

من واقعا  دوست ندارم مواد کارخونه ای زیاد بدم بچه هام 

خداروشکر خوش اشتهاست نعمتیه خودش 

انشالله رزق و برکت زندگیتون زیاد میشه

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
گرفتم عزیزم ولی دعواش کردم زهرمارش شد😔بچه من نون خالی روهم بااشتهامیخوره 😢

چند سالشه عزیزم؟چند تا بچه داری؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چند سالشه عزیزم؟چند تا بچه داری؟

6سالشه دوتا دارم عزیزم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

حقوق هردومون رو هم رقمش بالاست. خوب زندگی می‌کنیم ولی ولخرجی نمیتونیم بکنیم مثل قبل. کاهی وقتا درآمد  آدم که بالا میره خرجاشم به شدت بالا میرن. ما الان نزدیک ۲۰ تومن اجاره و شارژ ساختمون و قبض و… میدیم

چون داریم از ایران میریم هرچی داشتیم دلار کردیم. یه خونه سه سال پیش با کلی قسط خریدیم و قرض و… که اگر الان بود عمرا نمیتونستیم بخریم 

2706