2737
2734
بستنی خریدی واسش؟ منم بچه هامو میبرم بیرون یدونه خوراکی میخرم  مشکل مالی ندارم ولی اینطوری عا ...

من  خیلی وقتانمیبرمش بیرون که چیزی دلش نخواد گفتم بستنی میخرم برات پول ندارم رفتیم سوپری کیک وآبمیوه برداشت منم دعواش کردم شما حتما توخونه خواسته های بچه هاتون وبرآورده میکنید ازجلومیوه فروشی ردمیشیم میگه مامان چه بوی طالبی میاد

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت هم کار می‌کنی 

نه عزیزم خیلی دنبال کارتوخونه گشتم نتونستم پیداکنم البته قبلا منجوق دوزی میکردم الان نمیتونم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2728
من  خیلی وقتانمیبرمش بیرون که چیزی دلش نخواد گفتم بستنی میخرم برات پول ندارم رفتیم سوپری کیک وآ ...

خب یکیشو میگرفتی کیک یا آب میوه 

چه اشکالی داره منم هر چی بخوان نمیگیرم اسباب بازی مناسبت ها یا جایزه فقط میگیرم

بچه های من بد غذان میوه نمیخورن گوشت ماهی پسته بادام هیچی 🤕 منم در عذابم 

خدایا شکرت...
من خوشبختانه هم پدر  و هم مادر هر دو کارمندن و زندگی خوبی داریم

بین10تا12حقوقشونه

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2740
بمیرم الهی الان نود درصد مردم همینن امسال انشاالله سال پر خیر و برکتی باشه براتون ، جبران کن براش با ...

خدانکنه عزیزم ایشالله برای همه ولی من تایادم بوده همین بوده بخدا دیگه نمیکشم

خدانکنه 😔ولی بخداخودم دارم باگریع مینویسم 

گلم چرا خودت یه کار خونگی و دست نمیگیری؟

از اطرافیان من بودن که مشکل مالی داشتن مثلا یکیشون شمعسازی یاد گرفت الان خیلی بهتر شده اوضاعشون

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
خدانکنه عزیزم ایشالله برای همه ولی من تایادم بوده همین بوده بخدا دیگه نمیکشم

عیبی نداره انشاالله همه چی درست میشه الان اکثر مردم تو یه وضعیتن زندگیا واقعا سخت شده خدا بزرگه

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
خب یکیشو میگرفتی کیک یا آب میوه  چه اشکالی داره منم هر چی بخوان نمیگیرم اسباب بازی مناسبت ها ی ...

گرفتم عزیزم ولی دعواش کردم زهرمارش شد😔بچه من نون خالی روهم بااشتهامیخوره 😢

2706