2733
2734

کارمند پارسال حدود ۱۳ اینا

من خودمم کار میکنم. به شغل نصفه نیمه دیگ هم داریم دو تامون که درآمدش بدک نیست. کم نمیاریم نه. یه مقدار پس انداز هم میکنیم اما اگه به حقوق شوهرم بود قطعا در حد گذران زندگی بود

مهربان باشیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هم داداشم کار میکنه هم بابام

هنوز تو خوراکی ها کم نیوردیم ولی لباس مارک و گرون نمیخریم قبلا میشد الان نمیشه

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
عزیزم درکت میکنم منم همسرم فروشگاه پوشاک داره و برای کار ازاد ۱۰۰عملا ی زندگی خیلی معمولیه نمیدونم ک ...

شهرستانیم ولی خب این شغل خرج ابزار و دستگاه زیاد داره تازگیا هم همه عیب یاب ها پیشرفته و خارجیه ببری بروز رسانی باید کلی خرج کنی

2740
چرا دلشو شکوندید

خوراکی خواست بیرون بهش گفتم یه بستنی برمیداری پول ندارم گفت باشه رفتیم تومغازه کیک وآبمیوه برداشت شد30تومن منم اعصابم خورد شد دعواش کردم بچه ام زهرمارش شد 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
خوراکی خواست بیرون بهش گفتم یه بستنی برمیداری پول ندارم گفت باشه رفتیم تومغازه کیک وآبمیوه برداشت شد ...

😢😢😢بمیرم

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

آزاد خوبیم خدارو شکر خونه و ماشین داریم 

𝑩𝒆𝒉𝒕𝒂𝒓𝒊𝒏 𝑬𝒏𝒕𝒆𝒌𝒉𝒂𝒃𝒆 𝑸𝒂𝒍𝒃𝒆 𝑴𝒂𝒏𝒊 𝑻𝒐 ب‍‌ه‍‌ت‍‌ری‍‌ن ان‍‌ت‍‌خ‍‌ابه ق‍‌ل‍‌ب م‍‌ن‍‌ی ت‍‌و♥️🔗 ️   ️ 
2706