2737
2739
عنوان

بیاید از زندگیم واستون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 39 پست
شوهر عاااالیی داری خدارو شکر کن و دربارش باهاش صحبت کن  بابای منم همش مثل شوهر شماست عشقش عملی ...

آدم خوبیه اما کلا واسه دوست دارم گفتن تشنج میکنه🤣🤣🤣

و قسم به خداوند والامقام که انسانیت بالاتر از هر دین و مذهبی‌ست
بدی دیگه ایشون هم غر زدن....من خیلی آروم اما یه موقع کارامو میکنم همسرم اعتقاد داره که زن باید تو ۱س ...

وقتی این شکلیه سعی کن کار خونت همیشه انجام شده باشی که اگه مهمون سرزده داری به اون کارای دیگت برسی و حالا که این شکلیه و زمانی که وقت نداری از تزئین غذا و سالاد و کارهای اضافه دست بردار و ژله رو هم آماده بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیم عالی نماز شکر بخون اکثر مردا جمله عاشقانه نمیگن خب تو بگو بهش چی میشه مگه

من میگم همین الان پیام دادم بهش اعتبار هرگونه ای مرد اون خونه‌س خوشحالم که تو اعتبار خونه منی

وقتی این شکلیه سعی کن کار خونت همیشه انجام شده باشی که اگه مهمون سرزده داری به اون کارای دیگت برسی و ...

من مهمون ناخونده ندارم کلا چون شهر دیگه هستم همه میگن د میان اما واسه خونه مادرش مهمون اومد من باردار بودم و جز من و همسرم کسی خونه نبود و مادرشوهرم زنگ زد که فلانی تا ما می‌رسیم گوشت و مرغ رو حاظر کن بیایم مهمون داریم باور کن وقتی رسیدن من خورشت خلال و خورشت قیمه الدین که درست کرده بودم رو گاز بود و همسرم هم داشت قابلمه بزرگ برنج رو آبکش میکرد خودمم با شکم حامله داشتم میز تلوزیون دستمال میکشیدم باور کن همه تو کف بودن همسرم میگفت کدبانوی ۲۳ساله خودمه....من کلا عادت دارم وقتی مهمون قراره بیاد خیلی به تزئین و این چیزا علاقه دارم 

2731
وقتی این شکلیه سعی کن کار خونت همیشه انجام شده باشی که اگه مهمون سرزده داری به اون کارای دیگت برسی و ...

سبزی خوردن رو آماده بگیر و گاهی بگو برنج با من مرغ سوخاری بگیر از بیرون کنارش هم سیب زمینی سرخ کرده یا چیزی بذار یا کوبیده بخره یا اگه حیاط و بالکن دارین جوجه بذار که خودش کباب کنه.مخلفات رو کم کن که که با بچه کوچیک اذیت نشی. الان که انواع ماست رو دارن نیاز نیست درست کنی .قرمه سبزی هم آماده بخر و پیاز داغ رو هم.کارای خودت رو تا میتونی کم کن

خیلی حرف زدم خیلیییییییییییییییی میگه خانوادم که حسود من نیستن میگم که بابا من نمیگم حسود هستن خدایی ...

ببین ی سری کلیپ هست درمورد اینکه قبل از رسیدن ب اهدافتون ب کسی درموردش حرف نزنید.سرچ کن و براش بزار.هی تکرار کن.ببین همسرم از شوهره تو بدتر بود الان دهنش قرصه.۵سال طول کشید تا درست شد.بهش بگو مگه تو از کارای شوهر خاهرات یا برادرت باخبری؟این یه قانونه ک تا ب هدفتون نرسیدید کسی رو ازش باخبر نکنید

2738
میگم دودقیقه میگه بعد کلا یادش میره...بعد آخرش هم میگه از این مردا دوست داری به زنشون میگن عجیجم و ع ...

بگو آره دوست دارم،دوست دارم باب طبع تو باشم و توام باب طبع من!البته زیادم سخت نگیر.شخصیتی ک چندین سال جور دیگه بوده ب سختی تو بزرگسالی تغییر میکنه

ببین ی سری کلیپ هست درمورد اینکه قبل از رسیدن ب اهدافتون ب کسی درموردش حرف نزنید.سرچ کن و براش بزار. ...

بخدا برادرش از سود معامله خودش هیچی نگفت اما همسر من تو دودقیقه تمام دارایی خودمون رو ریخت رو دایره