2733
2739
عنوان

بیاید از زندگیم واستون بگم

450 بازدید | 39 پست

میخوام نظر واقعی شما رو بدونم آیا زندگی من با همسرم خوبه یابد 

۲۴سالمه و ۲ساله ازدواح کردیم و یه دختر ۹ماهه داریم همسرم عاشق بچه بود و ۷سال تنهایی کشیده بود قبل ازدواح بخاطر همین خیلی زود بچه دار شدیم...تو شهر دیگه زندگی میکنم و البته این اصلا اذیتم نمیکنه چون که من مجرد بودم همیشه دوست داشتم شهر دیگه زندگی کنم یا اصلا شغل همسرم طوری باشه که شهر های زیادی بریم که اینطور هم شد...همسرم شغل ثابت داره و حقوقش هی بدک نیس و فوق لیسانس داره من خودمم فوق حقوق رو دارم...همسرم مهربون بهم علاقه داره هرچی بخوام رو در حد توان انجام میده اما خبری از جمله عاشقانه و این چیزا نیس...آدم خوبیه هیچ وقت پاشو کج نمیزاره اهل رفیق بازی و این چیزا نیس سر موقع خونه میاد و بعدش هم بدون ما هیچ جایی نمیره چون تو غربت هستیم هر روز عصر مارو میبره دور بزنیم و باهم خریدای خونه رو انجام بدیم و .....

و قسم به خداوند والامقام که انسانیت بالاتر از هر دین و مذهبی‌ست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر عاااالیی داری خدارو شکر کن و دربارش باهاش صحبت کن 

بابای منم همش مثل شوهر شماست عشقش عملی هست

بگو دوست داری بهت محبت کلامی کنه ...بهش بگو چقدر حس خوبی میگیرفتم مثلا تو عقد میگفتی دوسم داری

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2738
2706