2737
2739

من پریروز عمل کردم

از کی باید با سرم شستشو بدم؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

اینقدر درد داره نمیتونم دستمو سمتش ببرم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم دوروز بعد من تا چهارماه شستشو میدادم

درد میکنه چجوری تحمل میکردی شستشو بدی

وقتی تامپونو دراوردی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
بعد درآوردن تامپون و بخیه

مامانم میگه همین الان شستشو بده

اینقدر درد میکنه نمیتونم

وقتی تامپونو دراوردی

برا من لوله گذاشته 

الانم میتونم نفس بکشم

2740
درد میکنه چجوری تحمل میکردی شستشو بدی

من تامپونی چی نذاشته بود تو دماغم یعنی خالی بود کلا،خونریزیم نداشت دماغم،ورم و کبودیم اصلا نداشتم،دردشم اونجور که شما میگین درد دماغ نداشتم بیشتر پیشونیم درد میکرد یا بین دوابروم اونم با قزص خوب میشدم

من تامپونی چی نذاشته بود تو دماغم یعنی خالی بود کلا،خونریزیم نداشت دماغم،ورم و کبودیم اصلا نداشتم،در ...

مگه میشه ورم و کبودی نداشته باشه

کلی عمل روش انجام میشه