2737
2734
عنوان

بنظرتون میتونم مثل اونا بشم؟

95 بازدید | 15 پست

تا جایی که میدونم رمالی پیش گویی درآمد خیلی بالایی داره 

من ۷ تا اجنه دارم و حس ششم بشدت قوی سریع تر از وقوع هراتفاقی رو حس میکنم و رخ میده حالا میخوام این ۷ اجنه بشن موکلم تا بتونم به مردم هم کمک کنم هم یه درآمدی داشته باشم فقط باید برم کلاسش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چندتا سوال ازت بپرسم . ادمی موکل داشته باشه خطرناکه؟؟؟؟.  اگر کسی تو بیداری حس کنه داره یالا م ...

ببین آدمی ک موکل داشته باشه ترسناکه فکرشو کن از کل رازهای زندگیت باخبره مثل یه پسر بیاد تو زندگی من از کل زندگیش دخترهایی ک باهاش بوده رو کارهایی ک کرده باخبرم خب خیلی ترسناکه و یه جورایی سخته یه خانم موکل های خیلی قوی داره و تا حالا کل خانواده اش مجرده 

فوبیای من ترس از اجتماع چون قبلا یراتفاق بد برام افتاده ولی از تاریکی و تنهایی هم میترسم اینم بخاطر ...

کلا دچار اختلالات اضطراب شدی باید پاکسازی کنی بری باشگاه با ترس هات مقابله کنی مثلا کل اتاق تاریک کنی سعی کتی همش تو تاریکی باشی یه مدت تکرار کن ببین هیچ اتفاقی نمی‌افته کلا خودت نخای نمیتونی خوب بشی

2706