2733
2739
عنوان

داغونم

56 بازدید | 5 پست

میدونم نباید بگم ولی انقدر بغض دارم که فکر کنم چند ساعت باید گریه کنم تا این همه بغض از بین بره!! 

آخه از قدیم گفتن مرد که گریه نمیکنه! هرچند نمیزارم کسی اشکامو ببینه ولی نمیتونم تحمل کنم و گریه نکنم؛ وگرنه بغض خفه‌ام میکنه

فقط از خدا میخوام کمکم کنه، همینطور به همه گرفتار ها و غصه دار ها 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب گریه کن سبک میشی

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731

وابسته بودن خوب نیست دنیا همینه هیچکس موندگار نیست تنها چیزی که ادمو سرپا نگه میداره کار و درآمده. همه مون یه روزی باید بریم هیچکی واسه کسی نمیمونه فقط کار و تلاش و درامد. گرونی بدترین مشکل ماست بخاطر همین باید کار کنیم افغانی هارو ببین تن به هر کار سختی میدن چون درک کردن پول مهمترین چیز تو زندگیه. 

وابسته بودن خوب نیست دنیا همینه هیچکس موندگار نیست تنها چیزی که ادمو سرپا نگه میداره کار و درآمده. ه ...

اتفاقا من شغلم ساخت و ساز هستش و سر و کارم با افغانیا زیاده!! نمیدونم حتی پول هم برام مهم نیست. فقط تحمل کردن برام خیلی سخته!!