2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دقیقا دارم میگم اومم ینی چی اون عزیز منه بعد سر قبر گیر داده تو باید میومدی ب من سرسلامتی میدادی

عقل نداره؟؟ اوممم بلا به دور باشه یارو افتاده مرده بلا چی دور باشه آخه عوض اینکه بگه خدا رحمت کنه تسلیت میگه بعد آدم پدربزرگش مرده میره به بقیه سرسلامتی میگه،؟؟؟صاحب عزا؟؟؟انقدر بدم میاد از آدمهای کم شعور 

2738
میگ مامان من نباید بیاد ب کوچیک ترش تسلیت بگه

بگو چرت و پرت نگو تسلیت بزرگتر کوچکتر نداره اسی ناراحت نشو ولی این آدم واقعا بیشعور و نفهمه ببخشید من مادرم فوت شد بالای ۵۰۰ نفر اومدن مسجد بهم تسلیت گفتن که حداقل ۴۰۰ نفرشون بالای ۶۰ سال سن داشتن پس مادرش نباید به صاحب عزا تسلیت بگه چرا اومد مراسم بیخود کرد 

بگو چرت و پرت نگو تسلیت بزرگتر کوچکتر نداره اسی ناراحت نشو ولی این آدم واقعا بیشعور و نفهمه ببخشید م ...

چون ی مشت بیشورن منم گفتم اون گلایی ک فرستادی اون بنزهایی ک زدین پشتش دست نویسی میکنم برا تشکر و سرسلامتی

میگ مامان من نباید بیاد ب کوچیک ترش تسلیت بگه

برین رو خودش و  مامانش 

حالا خودش اسکله ننه خرش چی اونم خره نمیفهمه باید تسلیت بگه

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐