2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زایرسراها کجاست؟ اونا هم رایگان هستن؟

بنظرم رایگانن چون مال حرم هستن یکیش اخر خیابون امام رضا نزدیک ترمیناله.من حدودای زمستون رفتم حرم نذاشتن بخوابم خادما گفتن برو اونجا این نزدیکترینشون بود گفتن مدتیه این طرح رو برداشتن و بعید هم باشه فعال بسه فعلا.

2731

چقدر خوب شده پس ما خیلی وقت پیش رفتیم از راه رسیدم گفتم اول بریم زیارت خیلی خسته بودم نشسته بودم سرمو گذاشتم رو پام سریع یه خانوم با جارو پری اومد زد بهم که نخاب اینجا جا خاب نیس

سایت رو درست کنید امضا و درباره من نمیشه ویرایش کرد!!                   خسته شدم
2740
اره شبها برای خانم ها صحن حضرت زهرا با کارت ملی میشه خوابید

تازگیاهمم میشعه شنبده بودم از تایم کرونا دیگگ نمشه؟!!

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
اسکان شبانه زائران درحرم امام رضا (علیه السلام) (خوابیدن، استراحت  آستان قدس رضوی برای استراحت ...

ببخشید یه سوال

داخل حرم در حد یه ساک کوچیک وسایل شخصی میشه برد؟

🔴🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴🔴
2706