2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا سفیده😂 حس ششم یا شانسی؟

وایی خدایا😭😂ذوق کردمم :/

یهو به دلم افتاد لباست سفیده انگار ی چیزی از درونم گفت وگرنه برای کسی تاحالا امتحان نکردم دروغ چرا🤷🏻‍♀️

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
2728
وایی خدایا😭😂ذوق کردمم :/ یهو به دلم افتاد لباست سفیده انگار ی چیزی از درونم گفت وگرنه برای کسی تا ...

اینم بگو اول فامیلم؟

چند سالگی ازدواج میکنم؟شغل و اخلاق و ظاهرش چطوره؟

خوشبحت میشم؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
2740
اینم بگو اول فامیلم؟ چند سالگی ازدواج میکنم؟شغل و اخلاق و ظاهرش چطوره؟ خوشبحت میشم؟

‌ د نیست؟

بخدا شانسی بود😔💔😂

دوسال دیگه شغلش آزاده اخلاقشم خوبه ظاهرش معمولیه …

صد در صد ❤️

استارت الان میکشتم میگه اشتباهه😂😂

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
‌ د نیست؟ بخدا شانسی بود😔💔😂 دوسال دیگه شغلش آزاده اخلاقشم خوبه ظاهرش معمولیه … صد در صد ❤️ ...

منم به دلم افتاد اولش بگم د😂😂😂😂😂

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
2706