2733
2734

نوزاد چن روزه (پنج روزه)میتونه کولیک داشته باشه علائم کولیک چیه بعد از کجا بدونیم نفخ داره یا کولیک خیلی نوزاد خواهرم بی تابی میکنه شب ها باید سرپا وایستی پشتشو ماساژ بدی تا بخوابه بعد میزاری سر جاش گریه میکنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دختر من از شب تولدش تا 4 ماهگی، شدید بود

پاهاش رو تو شکم جمع میکرد، شکم سفت میشد، قرمز میشد، جیغ میزد

براش بغل کردن و نشستن من فرقی نمیکرد، شب ها تا 3_4 صبح جیغ میزد و  بی‌هوش میشد از فرط خستگی

دیگه تو ماشین دورشون میدادیم شب ها

2731

اره میشه

یه راهکار خوب برای نوزاد توی این سن اینه که بلا استثنا هر دفعه که شیر میخوره. نیم ساعت به حالت ایستاده قرار بدید. آروم تکونش بدید یا به پشتش خیلی آروم ضربه بزنید یا ماساژ بدید

بچه کولیک نمیگیره

اره میشه یه راهکار خوب برای نوزاد توی این سن اینه که بلا استثنا هر دفعه که شیر میخوره. نیم ساعت ...

یه پرستار این روش رو به ما یاد داد

گفت مهم نیست بادگلو بزنه یا نه، مهمه که ایستاده نگه دارید تا شیر از معده رد بشه و دریچه مری شل نشه

دو هفته اول تولد که این کار رو کردیم خیلی خوب بود ولی بعدش که فرصت نکردیم مشکل نوزادمون شروع شد.

2740
سعی کنین آروغشوبگیرین بادشکمشوخالی کنین قطره ی پدی لاکت خوبه ببینین تتثیرداره براش

قطره ی دایمتیکون بدم یا پدی لاکت میشه پدی لاکت رو ب نوزاد پنج روزه داد دستور مصرفش چیه مرسی